• 1 سال پیش

  • 700

  • 35:27
  • 35:27

  • 700

  • 1 سال پیش

توضیحات

مادرم همیشه منتظر بود. وقت نداشت با ما حرف بزنه. وقت نداشت دوستمون داشته باشه. فقط به­ اجبار گاهی بلند می­ شد. غذایی می ­پخت. بچه­ ای می­ زایید. چیزی می­ شست و بعد دوباره به سرعت برمی ­گشت سرجاش. مادرم فقط خودشو گم نکرده بود. اون مهم­ترین چیز زندگیش یعنی خونه ­اش رو سال­ ها بود که پیدا نمی­ کرد.

سلام و عرض ادب

همراهان پادکست (من سه شنبه ها نمی میرم) امشب که این مطلب رو می نویسم یکی از شب های رویایی زندگی منه. به لطف و توجه شما پادکستمون مدتی اول و الان مدت بیشتریه که دومین پادکست محبوب «شنوتو» شده. واقعاً نمی دونم چطوری از شما تشکر کنم. امیدوارم لایق اعتماد شما و زمانی که به شنیدن این برنامه اختصاص می دید باشم یا اگر هنوز نیستم به زودی بشم!

بهانۀ این نوشتار، دریافت نخستین اسپانسر برای پادکست «من سه شنبه ها نمیمریم» هست!!!!!!! تا خود منترال!!!!

من بلد نیستم خیلی بازاری از اسپانسرم تعریف بکنم ولی تو این چند روز که برای آشنایی با کارشون با پیجشون توی اینستا، شاگرداشون و نحوۀ کارشون آشنا شدم؛ متوجه شدم که ایشون یکی از حرفه ای ترین مربی های ایران در زمینۀ «پیلاتس و TRX هستن که چنیدین مدرک رسمی ایرانی و بین المللی دارن. علاوه بر اون در آناتومی و درمان عیوب ریخت شناسی بدن انسان هم متخصص هستن. توی شهر کرمان به صورت حضوری و برای بقیه، در سراسر این کرۀ خاکی به صورت آنلاین کلاس خصوصی و عمومی برگزار می کنن. امیدوارم همون طور که به این پادکست لطف داشتید؛ به نخستین حامی من که سهم بزرگی در بقای این پادکست داشتن هم لطف داشته باشید. (دیگه فکر کنم پولم حلال شد!!!!)

لینک صفحۀ ایشون رو براتون میذارم تا همه از جمله خانم های محترم که خیلی هیکل و نحوۀ ایستادن و راه رفتن و درمان مشکلات ریخت شناسی براشون اهمیت داره به پیج ایشون سری بزنن. همین دیگه. باقی بقایتان....

https://instagram.com/shokoufeh.dm.sport?igshid=YmMyMTA2M2Y=

shokoufeh.dm.sport اینم آدرس. اگه لینک وارد نشد!!


با صدای

رده سنی
محتوای تمیز
shenoto-ads
shenoto-ads