search

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که خانواده شنوتو (کاربران و برنامه سازان) با آن مواجه بودند در زیر لیست شده اند. لطفا قبل از تماس با بخش پشتیانی آنها را مطالعه نمایید:

پاییز 1400

1- چرا باید فایلهای صوتی خود را در شنوتو آپلود کنم؟

2- مزیت استفاده از شنوتو چیست؟

3- تفاوت یا مزیت شنوتو نسبت به اپلیکیشن های مشابه چیست؟

4- قانون کپی رایت در شنوتو چگونه رعایت می شود؟

5- نحوه ی نظارت بر محتوای منتشر شده چگونه است؟

6- آیا محتوای تولید شده توسط شنوتو تأمین می شود؟

7- چگونه می توان از پلتفرم شما برای کسب درآمد استفاده کرد؟

8- نحوه ی استفاده از محتوای موجود در شنوتو در فضاهای شخصی کاربران مانند سایت ها، کانال ها و صفحات آنها در شبکه ها اجتماعی به چه صورت است؟

9- با توجه به اینکه کار شما به حوزه ی ارتباطات رادیویی ارتباط پیدا می کند، تکلیف نهادهای نظارتی در قبال محتوای تولید شده توسط کاربران با تفکرات متفاوت چیست و آیا آثاری که به عنوان مثال داستان، یا شعر یا دیگر حوزه ها هستند و از ارشاد مجوزی برای نشر نگرفته اند می توانند به این صورت در قالب کتاب صوتی و یا پادکست منتشر شوند یا خیر؟

10- شنوتو چه خدماتی به ما ارائه می کند؟ آیا در بازنشر آثار برای مخاطب در فضاهای دیگر برای افزایش مخاطب یا هم افزایی آن می تواند کمک کند یا خیر؟

11- آیا برای خواندن آثار دیگران (به صورت کتاب صوتی یا پادکست) نیاز به کسب اجازه از مؤلف یا ناشر هست؟

12- آیا برای هر پادکست محدوده ی زمانی خاصی تعریف کرده اید؟

13- با توجه به اینکه صدای خوبی ندارم و امکان آمدن به استودیو را نیز ندارم، آیا می توانم فایل را از طریق تلگرام برای شما ارسال کنم تا خودتان آن را به گوینده بدهید تا در حالت استاندارد آپلود شود؟ چقدر هزینه دارد؟

14- با توجه به اینکه ضبط پادکست در استدیو هزینه بر است اما کیفیت کار را دوچندان می کند، آیا نمی توان آن را به عنوان یک مزیت برای کاربر در نظر گرفت و از اخذ هزینه از برنامه ساز صرفنظر کرد؟

15- نحوه ی برخورد با کاربران خاطی (به خصوص اگر فایل غیرمجاز یا دارای کپی رایت و بدون کسب اجازه از مؤلف و ناشر اولیه باشد) چگونه است؟

16- تفاوت شنوتو با SoundCloud چیست؟ اینکه شنوتو فقط فیلتر نیست و زبان آن فارسی است؟

17- آیا امکان استفاده از کد پخش و دانلود پادکست شنوتو در اپلیکیشن های دیگر هم هست؟ چه شرایطی دارد؟

18- آیا امکان استفاده از قفل گذاری DRM یا سیستم های دیگر برای جلوگیری از کپی فایل های بهادار هست؟ چرا؟

19- سرورهای شنوتو در کدام کشور هستند؟

20- من در تلگرام یا هر پیام رسان دیگیری هم می توانم به راحتی با ایجاد کانال و گروه، هر فایلی را که بخواهم آپلود و منتشر کنم. بنابراین، مزیت شنوت نسبت به تلگرام دقیقاً چیست؟