user
مسئولیت اجتماعی
Picture of the author
بذرهای آشتی با محیط زیست

شنوتو یک کسب‌وکار حامی محیط زیست است و هر ساله با تشویق افراد به شنیدن کتاب‌های صوتی و پادکست، سهم مهمی در فرهنگسازی جهت استفاده از فایل‌های صوتی و جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان دارد. هدف شنوتو از این فرهنگسازی بالا بردن آمار مطالعه و سطح آگاهی عمومی در جامعه است.

در ۵ ژوئن ۲۰۲۲، مصادف با روز جهانی محیط زیست، شنوتو در راستای مسئولیت اجتماعی خود بذرهای قابل کاشتن را برای دوست‌داران محیط زیست ارسال کرد. هر یک از این بسته‌ها به همراه اشتراک شنوتو پلاس با کد تخفیف صد درصدی، به دست این افراد رسید.

بسته‌بندی این هدیه تماما قابل کاشتن و دوست‌دار محیط زیست بود. این بسته‌ها با ماموریت ایجاد حس مثبت در افراد ارسال شدند که با بازخورد مثبت از سمت مخاطبین نیز روبرو شد.


Picture of the author
کودکان امید

یکی از اهداف و ارزشهای شنوتو ، تولید محصولی مناسب برای روشندلان عزیز می باشد. در صورتی که هر سازمانی مایل باشد تا خدمتی هر چند کوچک برای این عزیزان داشته باشد ، شنوتو را هم در کنار خود خواهد داشت. همکاری شنوتو و سامسونگ در سالهای ۹۳ و ۹۴ در راستای کمپین کودکان امید و همچنین شنوتو و رنو (رنوپارس) در کمپین مسیر نو سال ۹۷ نمونه ای از این همکاری ها می باشد. در صورتی که شما از طرف سازمان خود می توانید منافعی را برای گروهی از جامعه تامین کنید که در راستای گسترس فرهنگ باشد و یا ایده ای دارید که منافع حاصل از آن به روشندلان جامعه می رسد ، با شنوتو تماس بگیرید.

  • bazaar
  • logo-samandehi

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شنوتو است

  • bazaar
  • logo-samandehi

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شنوتو است