search
چکه- گلها و بره ها
play_arrow

چکه- گلها و بره ها این آلبوم بهادار می‌باشد

چکه- گلها و بره ها این آلبوم بهادار می‌باشد

2 سال پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow206
  • thumb_up 10
  • more_vert

چکه، بخشی است از کتابهایی که دوست داریم. بخش هایی که با آنکه از خود کتاب وام گرفته شده اند، ولی هویت مستقل خود را هم دارند. در چکه اول از شازده کوچولو سنت اگزوپری خوانده ایم.

: سمانه شیرخانی، تنظیم کننده و کارگردان: حسین آشتیانی
…

unfold_more

حسین منوچهری

2 سال پیش

خانم شیرخانی عزیز، از شنیدن صدای گرم و دلنشین شما بسیار لذت بردم و اجرای دلچسب و ماهرانه‌اتون، زیبایی اثر رو هزار برابر کرد. منتظرم که به‌زودی کارهای بیشتری ازتون بشنوم. پایدار باشید. ?

2 سال پیش

صداي گرم و دلنشين خانم شيرخاني به اين داستان زيبا روح و جان بخشيده ممنون از خوانش عالي و زيبا اميدواريم كارهاي بيشتري از ايشان بشنويم

2 سال پیش

درود بر شما شنیدن داستان با صدای شما جذابیت داستان رو افزایش قابل توجهی میده تکنیک خوانش و اجرای شما بسیار حرفه ای و بینظیره با تقدیم بهترین آرزوها

Adele Kianifar

2 سال پیش

خانم شیرخانی عزیز به پیشنهاد دوست خوبم این قطعه رو گوش دادم و خیلی لذت بردم از لحن گرمتون. ممنون

2 سال پیش

ممنون از انتخاب خوب و صدای زیباتون. امیدوارم هر روز کتاب های بیشتری رو با این صدا بشنویم

2 سال پیش

خانم شيرخاني عزيز صداي شما گوشنواز و روح نواز است. كتاب شازده كوچولو گويا براي صداي شما نوشته شده .عالي بود اميدوارم كارهاي بيشتري از شما بزودي بشنويم.

Mrs Mohammadkhani

2 سال پیش

صدای زیبا و دلنشین خانم شیرخانی عزیز زیبایی داستان رو چند برابر کرد.موفق باشی عزیزم❤️❤️

2 سال پیش

عزيز م خانوم شيرخاني دوست داشتني صداتون مثل هميشه گرم و تأثير گذار بود . از شنيدن داستان شازده كوچولو با صداي شما بسيار لذت بردم . موفق و ماندگار باشيد . ♥️

2 سال پیش

سلام . سركار خانم شيرخاني از شنيدن اين تكه داستان با صداي گرم و دلنشين شما خيلي لذت بردم . اميدوارم بتونيد داستانهاي بيشتري رو با گويش خوبتون به اشتراك بگذاريد.

shima A

2 سال پیش

خانم شیرخانی عزیز با صدایی گرم، لحن و تُن منحصربفرد??باعث می‌شه هر بار متنی از این کتاب رو بخونم، صداشون توی گوشم طنین انداز بشه?? به معنای واقعی ِ مفهومِ این صداست که می‌ماند ???