جان وین گیسی - دلقک قاتل
pause

جان وین گیسی - دلقک قاتل این آلبوم بهادار می‌باشد

جان وین گیسی - دلقک قاتل این آلبوم بهادار می‌باشد

2 ماه پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow9,249
  • thumb_up 8
  • more_vert

شاید خیلی ها فک کنن دلقک ها بامزه و خنده دارن و شاید حتی خیلی ها از دلقک ها خوششون بیاد، اما از اونطرف یه سری ها هم هستن که از دلقک ها حس بدی می گیرن و انگار نمیتونن بهشون اعتماد کنن، خب حق هم دارن، چون یکی از معروف ترین دلقک های چند دهه اخیر، یه قاتل سریالی بیرحم از آب در اومد که 33 تا پسر نوجوون رو به طرز وحشیانه ای مورد شکنجه قرار داد و به قتل رسوند. جان وین گیسی، بخاطر شیوه خاص قتل هاش و تعداد زیاد قربانی هاش، ترسناک ترین قاتل سریالی آمریکا در دهه 70 میلادی لقب گرفت. گیسی تمام قربانی هاش رو توحیاط یا زیر زمین خونه اش دفن می کرد اما نکته عجیب اینکه وقتی بالاخره دستگیر شد، همه ی همسایه هاش و دوستاش حسابی شوکه شدن، چون جان گیسی ای که اونا میشناختن یه مرد موفق و مهربون بود که با کلی تلاش تو شغلش موفق شده بود و بخاطر همین همه بهش احترام میذاشتن؛ بدون اینکه بدونن این ظاهر محبوب و دوست داشتنی یکی از مخوف ترین قاتلان سریالی رو پنهان کرده. توی این اپیزود از ردرام همراه ما باشین تا داستان زندگی، سابقه قتل ها و جزییات پرونده عجیب جان وین گیسی رو با هم بررسی کنیم.

: الیاس گرجی، شقایق اسماعیلیان
…

unfold_more

شنوتو

1 ماه پیش

درود بر شما دوست عزیز صاحب امتیاز و تولید کننده پادکست ردرام از ابتدا و قسمت اول، شنوتو بوده و هست. هر چند که بعد از هر چند قسمت گوینده ها تغییر کردند. امیدواریم اگر پادکستی مورد علاقه ی شماست آن را مسئولانه دنبال کنید.

Mary JoOon

1 ماه پیش

کاش از اعتبار یه پادکست قوی و خوب برای شروع کارتون سواستفاده نمیکردید. این محتوی رو با هر عنوانی میشد منتشر کرد چرا ردرام رو خراب کردید؟