shahab12
shenoto podcaster

شهاب چراغی

آلبوم‌ها (13)

خاطرات زیمباوه

خاطرات زیمباوه


شهاب چراغی هستم و شغلم خاطر ساختن هستن هست. در این پادکست میخوام شما رو با کشور بسیار زیبای زیمباوه و همچنین آبشار ویکتوریا آشنا کنم

3

3,782

1 سال پیش

خاطرات شیلی

خاطرات شیلی


شهاب چراغی هستم و شغلم خاطره ساختن هست. در این پادکست میخوام شما رو با یکی از خاص ترین و دیدنی ترین مناطق دنیا به اسم پاتاگونیا آشنا کنم

9

2,719

1 سال پیش

خاطرات بولیوی

خاطرات بولیوی


شهاب چراغی هستم و شغلم خاطره ساختن هست. تو این پادکست میخوام شما رو با کشور بولیوی در آمریکای جنوبی آشنا کنم

2

1,855

1 سال پیش

سفر به زنگبار

سفر به زنگبار


در این مجموعه پادکست ها سعی داریم که شما را با خاطرات سفر ها و گردشگری های شهاب چراغی آشنا کنیم که شغلشان خاطره ساختنه و ما را با تجربیات جذاب خود آشنا میکنند. در اینجا خاطرات زنگبار را با صدای خود شهاب چراغی میشنویم. با ماهمراه باشید.

6

1,736

2 سال پیش

خاطرات مکزیک

خاطرات مکزیک


در این مجموعه پادکست ها سعی داریم که شما را با خاطرات سفر ها و گردشگری های شهاب چراغی آشنا کنیم که شغلشان خاطره ساختنه و ما را با تجربیات جذاب خود آشنا میکنند. در اینجا خاطرات مکزیک را با صدای خود شهاب چراغی میشنویم. با ماهمراه باشید.

12

2,409

2 سال پیش

خاطرات کوبا

خاطرات کوبا


در این مجموعه پادکست ها سعی داریم که شما را با خاطرات سفر ها و گردشگری های شهاب چراغی آشنا کنیم که شغلشان خاطره ساختنه و ما را با تجربیات جذاب خود آشنا میکنند. در اینجا خاطرات کوبا را با صدای خود شهاب چراغی میشنویم. با ماهمراه باشید.

10

925

2 سال پیش

خاطرات قبایل بدوی پاپوآ

خاطرات قبایل بدوی پاپوآ


سلام . شهاب چراغی هستم . در این پادکست با هم سفر می‌کنیم به قلب جنگلهای اندونزی و با زندگی بدوی‌ترین قبایل دنیا آشنا خواهیم شد. چشمهایتان را ببنید و سعی کنید با کلام من تصویرهای ذهنی خودتان را بسازید.

11

1,953

2 سال پیش

خاطرات پرو

خاطرات پرو


در این مجموعه پادکست ها سعی داریم که شما را با خاطرات سفر ها و گردشگری های شهاب چراغی آشنا کنیم که شغلشان خاطره ساختنه و ما را با تجربیات جذاب خود آشنا میکنند. در اینجا خاطرات پرو را با صدای خود شهاب چراغی میشنویم. با ماهمراه باشید.

7

1,996

4 سال پیش

خاطرات کنیا

خاطرات کنیا


در این مجموعه پادکست ها سعی داریم که شما را با خاطرات سفر ها و گردشگری های شهاب چراغی آشنا کنیم که شغلشان خاطره ساختنه و ما را با تجربیات جذاب خود آشنا میکنند. در اینجا خاطرات کنیا رو با صدای خود شهاب چراغی میشنویم. با ماهمراه باشید.

5

1,996

4 سال پیش

خاطرات کشمیر

خاطرات کشمیر


در این مجموعه پادکست ها سعی داریم که شما را با خاطرات سفر ها و گردشگری های شهاب چراغی آشنا کنیم که شغلشان خاطره ساختنه و ما را با تجربیات جذاب خود آشنا میکنند. در اینجا خاطرات کشمیر رو با صدای خود شهاب چراغی میشنویم. با ماهمراه باشید.

8

1,010

4 سال پیش