• 3 سال پیش

  • 0

  • 03:45:49

Panenka Ep. 68 | ری‌استارت، با طعم آزمون وفاداری

Panenka Football Podcast | پادکست فوتبالی پاننکا
0
توضیحات

پاننکای ۶۸ با قدرت و با یه لیگ برتر پر و پیمون فصل جدید رو استارت زد. یه بحث و بررسی مفصل از آرسنال آرتتا و بازی مقابل فولام، از ویلیان درخشان تا اوبای وفادار شروع اپیزودمون شد. پالاس و زوج جدید دفاعی، نیوکسل و نقل و انتقالات موفقش، وست بروم و اسکواد ضعیفشو بررسی کردیم. 

(از دقیقه 45) با نقد سه اپیزود نهایی مستند «همه‌ یا هیچ اسپرز» پروژه‌ی لوی-ژوزه رو بررسی کردیم و از بحران فینیشینگ تیم کارلتو حرف زدیم.

(از دقیقه 58) تو بازی ویژه‌ی هفته از پروژه‌ی بلند مدت آندریا رادریاتزانی و ویکتور اورتا با «ال‌لوکو» در «الند رود» گفتیم و از نقش فدراسیون فوتبال ایران حرف زدیم و بازی خاص و پرگلشون مقابل تیم کلوپو بررسی تاکتیکی کردیم و در نهایت (از دقیقه 74) با نگاهی دقیق سراغ نبرد تیم پر مهره‌ی سوپر فرانکی و مدافعین گنده‌بک برایتون رفتیم.

(دقیقه 84) وقتی پالاس ۱۰ تا زد و ۱۱ تا خورد و شگفتی سازی عجیب و غریب پائوک یونان مقابل غول‌های لیسبونی رو یادمون نرفت.

(از دقیقه 92) هفته‌ی اول لالیگا بدون مدعیا اما داغ دنبال شد. از توهم خوشبختی خفاشای مستایا و هنر تعویض مهندس در قلب بالومپی تا مهاجمین نوکی مثل رائول گارسیا و سولدادو و نگردو.

تحولات نقل و انتقالاتی و بازیای دوستانه‌ی بارسا و رئالو بررسی کردیم و از آیندشون حرف زدیم.


(از دقیقه 110) لیگ۱ فرانسه و بلوای پارک دو پرنس و تیم موفق کلود پوئل هم از قلم نیفتاد.


تو بخش آخر (از دقیقه 127) سراغ بررسی عملکرد تیمای مدعی بوندسلیگا تو فصل گذشته‌ی این لیگو تو دستور کار قرار دادیم و تیم منتخبو هم تشکیل دادیم.


۶۸ رو همین حالا بشنوید.

بند این هفته: Sortilègeبا صدای
دسته بندی‌ها

رده سنی
محتوای تمیز
تگ ها
shenoto-ads
shenoto-ads