• 3 سال پیش

  • 0

  • 03:54:20
  • 03:54:20

  • 0

  • 3 سال پیش

توضیحات

برگ هفتاد و یکم دفتر پاننکا در اوضاع نا به سامان حال آنتونینِ عزیز (خالق ضربه‌ی پاننکا) این‌بار با فوتبال اسپانیا استارت خورد. (دقیقه 6) از روبرتو سیفوئنتس و خداحافظی با شکوهش از تیم دوست‌داشتنی کادیز گفتیم و نقطه‌ی قوت سویا‌ی چغر ژولن که همون عمق ترکیبش باشه. مشخص شدن عیار بارسا تو بازیای سخت‌تر نسبت به سلتا‌ی گارسیا یا نقاط امیدوار کننده‌ی اسکواد کومن مورد بحث قرار گرفت و از ذهنیت مردی نامرئی به نام امتیتی حرف زدیم. سیاست زیرکانه‌ی نقل و انتقالاتی رئال و دخیره‌ کردن پول برای پنجره‌ی بعدیش و خراب شدن مهمونی اتلتی بی پارتی مطرح شد.


کشور چکمه‌پوش و بحران‌های همیشگیش!

(از دقیقه 68) گودبای پارتی کیه‌زا در آرتمیو فرانکی، مهلکه‌ی ناپلی‌ها و دست به یقه شدن با کووید، عمق ترکیب رم و البته جلسه‌ی اساسی و تاثیرگذار در کازا میلان بر سر حق پخش، بنونتوی با تجربه‌ی پیپو، قصه‌ی دراز میلان از ۲۴ پنالتی تا کلکسیون بازیکنان زیر ۲۰ سال و همگروهیش با بارسا در سی‌ال(!!!!!) و البته پرسیدن حال اینتر این روزا.


(از دقیقه 127) لیگ برتری که هیچی جز پروژه‌های تحت تاثیر کازو و پروژه‌ی لوی سر جاش نیست.

آرتتای برنده‌ی این روزا، بازی مالکانه‌ی تیم سفید الندرود مقابل سیتیزن‌ها، پادشاهی خامس در بندر، وست‌هم آرمانی اما بی مربی و البته من‌یونایتد و قصه‌ی پر غصش.

(از دقیقه 176) از پیشینه‌ی لوی و پروسه‌ی کاریش در اسپرز مفصل حرف زدیم.


(از دقیقه 190) اوضاع مدعیان بوندسلیگارو هم بررسی کردیم و البته آگزبورک سرحال این روزا رو هم یاد کردیم و سراغ پیش‌بینی از قرعه‌کشی رقابت‌های چمپیونز لیگ رفتیم.با صدای
دسته بندی‌ها

رده سنی
محتوای تمیز
تگ ها
shenoto-ads
shenoto-ads