علیرضا کریمی - استارتاپ اورنس
pause

علیرضا کریمی - استارتاپ اورنس این آلبوم بهادار می‌باشد

علیرضا کریمی - استارتاپ اورنس این آلبوم بهادار می‌باشد

2 سال پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow275
  • thumb_up 1
  • more_vert

علیرضا کریمی بنیان‌گذار استارتاپ "اورِنس" است. در این قسمت از پادکست رویش، علیرضا کریمی پیرامون انگیزه و روحیه کار تیمی، چالش‌های کسب و کار، جذب نیروی متخصص و شناخت اولویت‌ها صحبت کرده است. او معتقد است کمال‌گرایی ممکن است به کسب و کار آسیب بزند. او در بخشی از گفتگو به این نکته اشاره کرد که تلاش کارآفرینان باید بیشتر بر روی جذب مشتری متمرکز باشد. از نظر علیرضا کریمی، استارتاپ‌ها در ایران اغلب برای بقا به دنبال جذب سرمایه هستند تا برای توسعه کسب و کار.

: مهرآسا عزیزی، علیرضا کریمی
…

unfold_more

negar mivechi

2 سال پیش

خیلی جالب بود صحبتها. مخصوصا اینکه برای من شخصا اون قسمتی از همه جذاب تر بود که ایشون در حالیکه شغل خوب اونهم در شرکتهای معتبر داشتند ریسک شروع از نقطه صفر رو پذیرا شدن. شخصا برای من بسیار الهام بخش بود .

بهزاد

2 سال پیش

سلام. ایده جالبی بود ولی فکر کنم فعلا مشتریان محدودی داشته باشه. داداش من شما برای ایرانی ها دارید صحبت می کنین. اونوقت تاریخ میلادی همش به کار می بری!؟؟؟ دیگه تاریخ خورشیدی ایران رو که می تونی بیان کنی عزیزم!!!!!!

بهزاد

2 سال پیش

سلام حرف های خوبی زده شد ، با آرزوی موفقیت برای اورنس ، ولی یه انتقاد اینکه خیلی خوبه که به کلمات فارسی اهمیت بیشتری بدیم ، هم توی اسم انتخابی برای کسب و کار و هم توی صحبت هامون