داستان خردادیِ خفن و سوشی

در حال بارگذاری پخش کننده ...

انجیر و به

2 نفر این پادکست صوتی را پسندیدند
  پخش در تلگرام در تلگرام بشنوید
در این اپیسود با سامان خسروانی گپ میزنیم.

سامان یک خردادی دو آتشه و خفن تهرانی است اما ریشه فامیل سامان به شهر تاریخی یزد میرسد که هنوز هم آنجا فامیل دارد و مرتب به یزد سفر میکند و خیلی راجع به یزد غیرتی است و تعریف میکند. بقول خودش "یزد رو میگید یک ماشاءالله هم پشتش بگید"! ماشاءالله!

تحصیلات سامان 2 لیسانس، یکی در رشته ارتباطات و یکی در رشته هنر می باشد، و او پس از طی کردن سوابق شغلی مختلف در شرکت های به نام و بزرگ خصوصی و بین المللی، اکنون موسس و مدیرعامل گروه رویدادهای سانا می باشد که با کسب تجارب گذشته در برگزاری رویدادهای اجرایی این گروه را راه اندازی و با کیفیت نسبت به اجرای رویدادها گام برمی دارند .

سامان همچنین پیشینه قابل توجهی در فعالیت های اجتماعی و خیریه دارد که در بسیاری از رویدادها و یا اتفاقات بزرگ خیریه در زمینه سرطان و کمک رسانی به بیماران و مددجویان مختلف با دوستان خود گام های متعدد و مختلفی برداشته اند.

با صراحت میتونم بهتون بگم که سامان انسان گرم و خوشفکر و خوش قلبی است و در این اپیسود بنوع خوشمزه و سرگرم کننده ای حرف زدیم و حتما گوش کنید. ولی دوستان، در ضمن هشدار بدم که وصف و داستانهای فریبنده سامان از غذا و شیرینیهای یزد و تهران دل را کاملا اب میکند و به این نتیجه توصیه میکنم که با شکم گرسنه به این قسمت گوش ندید!

برای اشنایی بیشتر با سامان خسروانی عزیز میتونید به صفحه اینستاگرام شون سر بزنید: @SamanIzz

حالا که به اینستاگرام تشریف میبرید، لطف کنید و سری به صفحه زیبای اینستاگرام "استودیو بن سای"، اسپانسر خوب ما هم بزنید: @bonsaiphotography
www.BonSaiStudio.ir

❤️

برچسب های این فایل صوتی


نظرات کاربران درباره این فایل صوتی


کاربر مهمان
  • sepideh saeedi
    sepideh saeedi :
    عالییییی و پرانرژی مثل همیشه سامان جان
  • کاربر مهمان
    کاربر مهمان :
    عالی و پر انرژی