تردید درباره توانایی کارمندان

در حال بارگذاری پخش کننده ...

روزنامه فرصت امروز

0 نفر این پادکست صوتی را پسندیدند
  پخش در تلگرام در تلگرام بشنوید
دوستان عزیز سلام در این پادکست از سری پادکستهای کلینیک کسب و کار به پرسش دیگری از خوانندگان این روزنامه می پردازیم و پاسخ کارشناسان برای این موضوع را به سمع شما می رسانیم.
دوست عزیزی پرسیده اند که :
پرسش: مدتی است که کسب‌و‌کاری را راه‌اندازی کرده‌ام و به فکر توسعه آن هستم. نیاز دارم افرادی را به مجموعه اضافه کنم، اما خلاقیت و توانایی افراد مورد‌نظرم اهمیت ویژه‌ای برای من دارد. تاکنون از طریق درج آگهی با چند نفر مصاحبه کردم و رزومه آنها را مورد بررسی قرار دادم، اما نمی‌توانم تصمیم بگیرم. درباره توانایی افراد تردید دارم. تصور می‌کنم صرفا با انجام مصاحبه و مطالعه سوابق قبلی افراد نمی‌توانم به نتیجه برسم که نیروهای شایسته‌ای هستند یا خیر؟ از اینکه نیرویی استخدام کنم که نتواند نیازها و خواسته‌های مرا عملی کند بیم دارم. زیرا هم توسعه من به تعویق می‌افتد و هم از استخدام و اخراج کارمندان از نظر اخلاقی و قانونی گریزانم. می‌خواستم از شما راهنمایی بگیرم.

اگر شما هم در کسب‌و‌کار خود با چالشی روبه‌رو هستید، درصورت تمایل مشکل خود را از طریق ایمیل Business@forsatnet.ir با کارشناسان روزنامه در میان بگذارید و پاسخ خود را در بخش کلینیک کسب و کار دریافت کنید. در ضمن اگر تجربه مشابه و یا راحل دیگری دارید لطفا نظرات خود را در بخش نظرات در وب سایت شنوتو یا فرصت امروز با سایرین به اشتراک بگذارید.

برچسب های این فایل صوتی


نظرات کاربران درباره این فایل صوتی


کاربر مهمان
    هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.