آشنایی با تمرینات مدیتیشن و پاکسازی چاکراه ها

در حال بارگذاری پخش کننده ...

واهیک ابراهیمیان

3 نفر این پادکست صوتی را پسندیدند
  پخش در تلگرام در تلگرام بشنوید
مدیتیشن از بی ذهنی است.حالتی است از آگاهی بی اندازه خالص. ذهن در حالت عادی آگاهی مملو از زباله است,درست مانند آينه ای که با غبار پوشيده شده باشد.ذهن همواره پر است از هياهوی افکار در حال گذر, آرزوها,خاطره ها,هيجان ها همگی در حال عبور هستند, واقعاً که يک هياهوی دائمی در ذهن وجود دارد.
حتی در زمانی که شما در خواب هستيد مغز در حال فعاليت است,به همين دليل است که شما خواب می بينيد.ذهن هنوز در حال فکر کردن است.هنوز اسير نگرانی ها و دل مشغولی هاست.در حال آماده شدن برای فرداست.يک آمادگی پنهانی و مخفيانه برای فردا در حال رخ دادن است.
درمديتيشنهای از دسته ای حرکات ويژه استفاده می کنند
که شامل خواص منحصر به فرد زير است:
۱-تنفس هاي مخصوص
۲- حـرکات و ژست های ويژه که دست ها و انگشتان بايد
وضعيت مشخصی داشته باشند.
۳- سرودهای مخصوصی که از صداهايی واضح و ارتعاشی تشکيل شده است.
۴- تمرکز فکری
اين خصوصيات متفاوت فکر و جسم فرد را کاملاً درگير می کند. مجموعه کامل اين خصوصيات با همکاري همديگر بر فرد تاثير می گذارند و بسيار با مديتيشن های معمولی که فقط برای آسوده کردن و استراحت فکر هستند متفاوت است.
در سری پادکست های پاکسازی چاکراه ها که از هفته آینده در شنوتو منتشر خواهد شد ما شما را چاکراه ها آشنا نموده و تمرینات اصولی این حوزه را که توسط استاد واهیک ابراهیمیان اجرا می گردد را برایتان پخش می کنیم. امیدواریم از این سری از پادکستها لذت ببرید.
برای آشنایی بیشتر به آنچه در این سری پادکستها آموزش داده خواهد شد می توانید این پادکست را به صورت کامل شنیده و یا دانلود نمایید.

برچسب های این فایل صوتی


نظرات کاربران درباره این فایل صوتی


کاربر مهمان
    هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.