7 شوخی زشت آقایان با خانم ها !

در حال بارگذاری پخش کننده ...

شنوتو

6 نفر این پادکست صوتی را پسندیدند
  پخش در تلگرام در تلگرام بشنوید
 
بسیاری از آقایان و مخصوصا پسرهای جوانی که ازدواج می کنند ، هنوز در فضای مجردی به سر می برند و نمی دانند جلوی همسرشان چه باید
بگویند و چه نگویند . در این فایل صوتی قصد داریم 7 شوخی خیلی زشت آقایان با خانم ها را برایتان بیان کنیم که در ظاهر خیلی عادی به نظر می رسند اما معمولا تاثیر مخرب زیادی بر روی خانم ها می گذارند..
قبل از اینکه به خواندن این متن خلاصه و یا شنیدن فایل صوتی آن اقدام کنید باید اعتراف کنیم که به عنوان یک مرد متاسفانه کم از این شوخی ها نداشته ایم ! این شوخی ها شاید عادی به نظر برسد و چندان هم مشکلی در زندگی ایجاد نکند ، ولی فکر نکنید زن و شوهری که با هم مشکل پیدا می کنند ، یک اتفاق خیلی بزرگ بین شان افتاده یا فیزیکی با هم درگیر شدند !
بعضی از موضوعات بسیار ریز در زندگی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنیم ، رابطه ما با همسرمان را به تدریج خراب می کنند ، پس بیایید با هم این رفتارها را بخوانیم و کنار بگذاریم ! در ادامه چند نمونه از این شوخی ها را بیان می کنیم.


* شوخی های تهدیدی :
طلاق : مثلا همسر شما می گوید "اگه یکماه آشپزی نکنم چیکار می کنی؟" بدترین جواب این است :"خب طلاقت میدم!" بعد هم غش غش میخندیدو در پاسخ ناراحتی همسرتان می گویید :"بابا شوخی کردم" همسر شما هم ناراحت می شود و شما او را "بی جنبه" خطاب می کنید و یک شوخی ساده می شود بهانه ای برای جنجال !
خب حالا فرضا اگر خیلی مرد خوبی باشید از دل همسرتان هر طور شده در می آورید ، اما یک اتفاق خیلی بد افتاده ، همسر شما نگران و مضطرب می شود، به فکر می رود ، ناراحت می شود ، در رابطه زناشویی اش کمی سرد می شود و ... البته منظورم این نیست که با یک شوخی کوچک همه چیز خراب می شود ، منظور این است که وقتی از این شوخی ها کردید کم کم عادت تان می شود و به تدریج تیشه به ریشه رابطه تان می زنید.

*شوخی های حاوی فحش:
باز هم این یک نوع دیگر از خوشمزگی های به جا مانده از دوران مجردی است ! البته منظورمان از فحش ، حرفی است که توهین تلقی شود ، باز هم تاکید می کنیم که ممکن است این الفاظ در بین دوستان ما نشانه محبت باشد - که البته همان هم غلط است - ولی هرگز در ارتباط با همسرتان از این شوخی ها استفاده نکنید ، چیزی که جدیدا در شبکه هایی مثل فیس بوک زیاد مشاهده شده است - با عذرخواهی از همه دوستان- واژه "کثافت" است که مثلا با تغییر شکل "کصافط" می نویسند و بسیار زشت و بی ادبانه است ، و متاسفانه آقایان در رابطه های پیامکی با همسرشان از آن استفاده می کنند یا لفظش را به زبان می آورند ، این هم نمونه ای دیگر از شوخی های خراب کننده رابطه است که نباید مرتکب شوید.

یا مثلا واژه های دیگر ، بعضی واژه ها را هم مجبورم بگویم که خیلی خانم ها از آن شاکی هستند که آقایان در رابطه با آنها به شوخی به کار می برند مثل "لامصب" "بدبخت" "بیچاره" و ...
پس خیلی مواظب این واژه ها باشید ، همسر شما ممکن است چیزی نگوید و یا عادت کرده باشد ، ولی باور کنید شروع با این واژه های ساده زندگی خیلی ها را به مرز طلاق کشانده است. خواهش می کنیم از این الفاظ استفاده نکنید.


در فایل صوتی ارائه شده در این صفحه 5 شوخی زشت دیگه را هم معرفی کردیم. اگر مایل بودید می توانید به فایل صوتی آن گوش دهید و حتی با عضویت در وب سایت شنوتو آن را به صورت رایگان دانلود نموده و در شبکه ارتباطی دوستانتان به اشتراک بگذارید. 

برچسب های این فایل صوتی


نظرات کاربران درباره این فایل صوتی


کاربر مهمان
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  نکته بسیار مهمی بود
  حداقل زیانی که این مورد دارد اینست که احترام بین طرفین رو ازبین میبره و بی احترامی کردن عادی میشه
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  بابا من اصلا نصف این شوخیارو بلد نبودم..یاد گرفتم تازه
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  جالبه . هیچ کس نمیگه چرا یک خانم باید به خودش اجازه بده بپرسه " اگر یک ماه آشپزی نکنم چیکار می کنی ؟ " . خوب جواب اون سوال هم همین میشه دیگه
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  کسانی که واژه های توهین آمیز را شوخی میدانند جواب بدهند آیا براستی ادب را چه میدانند یا اساسا واژه ادب را تا حالا شنیده اند؟ اصلا ادب داشتن کاربردش کجاست؟ شاید استدلال کنند که میدانیم باید ادب داشت ولی جلو خانم نه. خوب خوش انصاف ادب را خرج کسان دیگر میکنی اما خرج عزیزترین شخصی که همسرت هست نمیکنی؟ اگر مسلمانی و پیرو پیامبری ایشان میفرمایند قریب به مضمون: زن گل است . با گل چگونه باید رفتار کرد؟ حالا هی دم از ظرفیت و استانه تحمل بزن
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  دختری که با یه شوخی ساده همه چیزش به هم بریزه نشون میده هنوز آمادگی لازم برای تشکیل خانواده رو نداره و حالا حالاها باید عروسکشو تو بغلش بگیره و شبا با لالایی مامان جون به خواب بره.چطور آقایون زیر بار مهریه های میلیاردی باید برن ولی به زنها تحمل یه شوخی ساده رو ندارن!به نظر من که موارد ذکر شده خودشون مشکل ساز هستن نه راه حل!
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  بقیه موارد رو هم همین جا میگفتی بهتر بود
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  از نظرات بنظر میاد اقایون به این موارد مهم نمیدوننن و خانم ها اهمیت میدن. جالبه
  اقایون محترم چرا طوری ابراز محبت کنیم که طرف مقابل نمیپسنده. واقعا چ محبت کردنیهه
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  زندگی ماشینی و مدرن آستانه تحمل انسان ها را پایین آورده . به گفته بزرگان هر آنچه برای خودت نمیپسندی برای دیگران هم مپسند . متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباه بعضی ها این است که وقتی میخواهند به طرف مقابل ثابت کنند که با او صمیمی هستند شوخی های زشت میکنند . حتی کسانی هم که با آن ها صمیمی هستند وقتی این الفاظ رکیک را میشنوند ناراحت میشوند ولی وقتی به روی خود نمی آورند و یا از ناچاری پوزخندی الکی میزنند طرف پیش خودش فکر میکنه لابد خوشش اومده که پوزخند زده . این خنده ی تلخ تر از گریه که میگن یکی از مصادیقش همین جاست . ولی خب جنس مونث چون حساس تر است دیرتر فراموش میکند و تا مدت ها ذهنش درگیر میشود که مثلا آیا طرف منظوری داشت یا بی منظور گفت . به خصوص اگر تو جمع باشه . اینگونه افراد هنر ابراز احساسات به شیوه ی صحیح را نمی دانند و بلد نیستند . در صورتیکه صمیمیت را با یک نگاه محبت آمیز و یک تله پاتی ضعیف میتوان به جنس مونث فهماند . چون زن ها در تله پاتی گیرنده های قوی ای هستند . متاسفانه اکثر افراد از قدرت انتقال معانی و منظور ها با ذهن غافل هستند . مثلا کسی که در دلش از شما متنفر است و در ظاهر با شما مودب است و کلی هم چاپلوسی میکند فقط سره خود را کلاه گذاشته چون ما واقعیت را همان لحظه میفهمیم . چون ما مخلوق قدرت خدا هستیم و دارای قدرت های الهی . همه ی ما . نه فقط انسان های ویژه . البته انسان های ویژه از موهبت های بیشتر و خارق العاده تری برخوردارند . ولی باید این حقیقت را بپذیریم که اکثر افراد از نیات قلبی واقعی ما آگاهی دارند و ما با بد زبانی فقط دل ها را میشکنیم . هیچ وقت و هیچ کس از بی احترامی لذت نمیبرد . حالا یکی بیشتر ناراحت میشه یکی کمتر .
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  بسه بابا کم الکی اختلاف بین زوجین هست شمام زیادترش میکنی؟؟!!
  ربات ک نیسیتم باید شوخی کنیم.
  بجای اینکه آستانه تحمل ببرین بالااا ....؟؟!!
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  مزخرف بود
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  من به دوس دخترم گفتم دوستت دارم کصافط، واسه همیشه ترکم کرد. اعصاب مصاب نداشت.
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  جالب نیست
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  کاش همه آقایون اینها رو می دونستن و عمل می کردن. ممنون از شما
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  حیف حجم ترافیک نیست - از همان دو مورد اول معلومه که بقیه مقاله هم چرت هست
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  سلام نه مایل نیستیم ممنون
 • احسان مرتضوی
  احسان مرتضوی :
  از زحمات شما سپاسگزارم