نقطه

در حال بارگذاری پخش کننده ...

شهرکتاب آنلاین

13 نفر این پادکست صوتی را پسندیدند
  پخش در تلگرام در تلگرام بشنوید
کتاب: نقطه
نویسنده: علیرضا روشن
گوینده: علیرضا روشن
ناشر: نون
کافه دیوار نداشت.در نداشت. پنجره نداشت. گارسون نداشت. یک میز داشت فقط.گرد و کوچک با دو صندلی روبروی هم، وسط خیابان. خیابان فلسطین تقاطع انقلاب. آقای برهانی رو به شمال نشسته بود. به سمتی که به کوه منتهی می‌شد و خانم برهانی رو به جنوب؛ به سمتی که به کاخ منتهی می‌شد.آقای برهانی گفت: "وقتی دو تا خیابون از هم رد میشن نقطه‌ای که همدیگه رو قطع می‌کنن مال کدومشونه؟ اسمش چی می‌شه؟".خانم برهانی موهای تابدار گندمگونش را دور انگشت سبابه اش حلقه می‌کرد، گفت : "مال هیچکدومشون . ما خودشه". آقای برهانی گفت:"اینجا نه این خیابونه و نه اون خیابون. اینجا هیچ جا نیست؛نه؟" خانم برهانی گفت:"یه چیزی بخوریم؟" آقای برهانی خندید. گفت:"دوست نداری بحث کنیم؟" خانم برهانی خندید. سکوت کرد و خندید. گفت:"تو چی میخوری؟" آقای برهانی انگار فهرست نوشیدنی‌ها را دنبال کند سبابه اش را رو چوب میز پایین آورد. گفت:" مه."
ادامه داستان را صوتی بشنوید....
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
فروشگاه اینترنتی شهر‌کتاب و شنوتو پروژه جدیدی را شروع کرده اند. در این پروژه ما از نویسندگان و مترجمان عزیز دعوت می‌کنیم که به استودیوی شنوتو بیایند و بخش‌هایی از کتاب خود را برای شما بخوانند.
هدف از این پروژه این هست که کاربران با شنیدن بخش‌هایی از کتاب با محتوای آن و فضای فکری نویسنده/مترجم بیشتر آشنا شوند و تصمیم بهتری برای خریدن کتاب بگیرند؛ ضمن اینکه به محتوا صوتی فارسی بر روی وب غنای بیشتری بخشیده شود.
این فایل های صوتی را می‌توانید در وبسایت شنوتو و بخش آوای کتاب فروشگاه اینترنتی شهر‌کتاب گوش کنید.

برچسب های این فایل صوتی


نظرات کاربران درباره این فایل صوتی


کاربر مهمان