در رسانه ها

• ماهنامه اطلاع‌رسانی، پژوهشی و فرهنگی "پیوست" در نسخه ی خرداد 92 خود گرازش کاملی درباره شنوتو و دست اندرکارانش منتشر کرد. در این گزارش با چگونگی شکل گیری شنوتووتیم آن آشنا می شوید. عنوان این گزارش "گوشهایت را تیز کن" است. برای خواندنش کافیست کلیک کنید.

• وب سایت و اپلیکیشن موبایل شنوتو در پایگاه خبری، اطلاع رسانی نت استارت معرفی شده و این موضوع را دست مایه معرفی پادکست و تاریخچه آن قرار داده است. اگرچه تحلیل آمار مشاهده سایت و دانلود app شنوتو نشان می دهد که ما در میان مخاطبیان شناخته شده هستیم. اما بد نیست به این سایت هم سری بزنید و اطلاعات ارائه شده را مطالعه کنید.

• شنوتو را در سرویس اشتراک ویدیوی آپارات جستجو کنید. در این وب سایت پرمخاطب می توانید نمونه پادکستهای جدید شنوتو را بیابید و بشنوید. همچنین چون شنوتو گزارش رویدادهای مهم و تاثیرگذار حوزه ی آی تی را به روز و سریع در اختیار علاقمندان می گذارد در کانالهای دیگر آپارات، تحت عنوان startup می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

• Seedstars World تنها رقابت جهانی ستارت آپ ها در بازارهای در حال توسعه و پررونق است. در سال 2014 این مجموعه بر آن شد که به 30 کشور در حال توسعه سفر کند و با شناسایی استارت آپ های جوان و موفق از هر کشور بهترین را در فوریه 2015 اعلام خواهد شد. در اردیبهشت ماه 93 ایران چهارمین کشوری بود که رقابتها در آن برگزار شد. از میان استارت آپ های ایرانی شرکت کننده، شنوتو جزو بیست استارت آپ برگزیده انتخاب شده و در روز معرفی با اقبال عمومی داوران و مدعوین روبرو گردید. برای مشاهده اطلاعات دقیق تر کلیک کنید.

• علاوه بر امکان دانلود مستقیم اپلیکیشن اندروید از طریق سایت شنوتو می توانید آنرا در کنار سایر اپلیکیشنهای پرطرفدار پیدا کنید. تا کنون (شهریور 93) بیش از دوهزاربار دانلود شده است. خوشحالیم که از دیدگاه کاربران چهار ستاره کسب کرده ایم و سایت app review ، اپلیکیشن موبایل شنوتو را منتخب و مطلوب دانسته و چهارو نیم ستاره برایش درنظرگرفته است.

• علاوه بر امکان دانلود مستقیم اپلیکیشن اندروید از طریق سایت شنوتو می توانید آنرا در کنار سایر اپلیکیشن های پر طرفدار پیدا کنید