یادگیری و شبکه‌سازی با شرکت در رویدادها

در دنیای امروز، گوش دادن به پادسکت‌های مختلف، دیدن ویدیوها و شرکت در رویدادهای مختلف برای شبکه‌سازی، یادگیری و پیشرفت فردی امری پذیرفته‌شده است. اما پیدا کردن رویدادهای مناسب و انتخاب از بین آن‌ها ممکن است آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد آسان نباشد. همان‌طور که پیدا کردن پادکست‌های خوب بدون سرویسی مثل شنوتو سخت می‌شد، ایوند هم این‌جاست تا به شما امکان دهد این فرآیند را به راحتی و با نشستن پشت کامپیوتر شخصی یا در دست گرفتن تلفن همراه‌تان انجام دهید.

شما می‌توانید در ایوند به راحتی میان چندصد رویداد مختلف جست‌وجو کنید؛ ورک‌شاپ، همایش، کنفرانس یا وبینار مورد نظرتان را انتخاب کنید و بلیت شرکت در آن را در اینباکس ایمیل‌تان ببینید. اگر لازم باشد هزینه‌ای بابت شرکت در رویداد بپردازید، به صورت اینترنتی و از طریق درگاه‌های امن بانکی خواهد بود. ایوند دارای نماد اعتماد الکترونیک است.

اگر رویدادی توجه‌تان را جلب کرده، می‌توانید صفحه‌ی اختصاصی آن را باز کنید و شرایط شرکت در رویداد، اطلاعات بیش‌تر درمورد سخن‌ران‌ها یا مدرسین، آدرس محل برگزاری و راه‌های تماس با برگزارکنندگان را ببیند. همچنین، می‌توانید برگزارکنندگان مورد نظرتان را دنبال کنید تا از رویدادهای بعدی آن‌ها نیز باخبر شوید.

ایوند گسترده‌ترین پلتفرم اختصاصی برگزاری رویداد است و تعداد زیادی از معتبرترین برگزارکنندگان، از خدمات آن استفاده می‌کنند. همین مسیله باعث شده تا مشتریان ما بتوانند تعداد زیادی رویداد باکیفیت را یک‌جا و در کنار هم ببینند و از میان آن‌ها انتخاب کنند. ارایه‌ی این قدرت انتخاب، یکی از خدمات اصلی ایوند است.

سیستم جدید پیشنهاد ایوند -براساس زمینه‌های مورد علاقه‌ی اعلام‌شده از سوی شما- رویدادهایی را به شما معرفی می‌کند که احتمال مناسب بودن‌شان برای شخص شما بسیار بالاست.

اگر می‌خواهید با افراد جدید آشنا شوید، هم‌فکران خود را بیابید، چیزهای جدید یاد بگیرید و قابلیت‌های فردی خود را گسترش دهید، ایوند برای شماست. به شما قول می‌دهیم که از شرکت در یک رویداد باکیفیت با موضوع مورد علاقه‌تان پشیمان نخواهید شد.


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی