مراسم اختتامیه جشنواره باران

در روز شنبه 16 اردیبهشت سال 96 به همت دوستان تیاتر باران، مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور شرکت کنندگان و علاقه مندان به این حوزه برگزار شد.

 

این مراسم با حضور شرکت کنندگان در جشنواره و علاقه مندان به حوزه صدا به خصوص پادکستهای صوتی و برنامه سازانی که در شنوتو اقدام به انتشار فایلهای صوتی می کنند و همچنین تیم شنوتو به صورت یک نشست صمیمی و خلاقانه برگزار شد. زحمت اجرای این مراسم را سرکار خانم ستار اسکندی بر عهده داشتند. این مراسم فرصتی بود تا در مورد دغدغه های تولید محتوای غنی صوتی صحبت شود و همچنین آشنایی بیشتری بین فعالین این حوزه با یکدیگر صورت پذیرد. داوری اولین دوره جشنواره باران به صورت مردمی بود که در کنار تمام محاسن خود مانند چابکی ، ضعفهایی را هم داشت که شنوتو و باران متفق القول سعی خواهند نمود تا در دوره های بعد این ضعف را مرتفع سازند.

برگزیدگان اولین جشنواره باران که در این مراسم معرفی شدند عبارتند از :‌

نفر اول: مونولوگ سیبل صورتی از طرف آقای  رسول  محمدی

نفر دوم: مونولوگ چشمان بیدار از خانم  نیلوفر عباسی

نفر سوم: مونولوگ امپرسیون؛ جیغ بنفش از خانم ساناز کریمی 

نفر چهارم: مونولوگ بتادین از  نوید   حمیدی

نفر پنجم: مونولوگ بادبادک باز  از مهرنوش صمدبیگی

نفر ششم: مونولوگ جاده  از ریحانه نبی یان

دوستان برگزیده این فرصت را دارند که مونولوگ خود را در تیاتر باران به صورت زنده و با حضور میهمانان اجرا نمایند. در ضمن به علت استقبال خوب کمی و همچنان کیفیت آثار ارسالی مقرر شد تا در هر فصل شنوتو و باران اقدام به برگزاری یک دوره از این جشنواره نمایند. لذا دوستان برنامه ساز آماده دوره بعدی جشنواره باشند.

زحمت پذیرایی در این مراسم را مجموعه دلینو (سرویس غذای آنلاین) بر عهده داشتند که با کیفیت عملکرد خود موجب رضایت هر چه بیشتر تمام شرکت کنندگان را فراهم آوردند. از صمیم قلب از این دوستان متشکریم و امیدواریم که در کسب و کار خود هر روز موفقتر از روزهای قبل باشند.

پی نوشت :‌ در ابتدا و طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود سرکار خانم خاطری حاتمی، اجرای این مراسم را بر عهده داشته باشند اما به علت یک مشکل پیش بینی نشده، ایشان توانایی حضور در این مراسم را نداشته و به جای ایشان سرکار خانم ستاره اسکندری قبول زحمت کرده و اجرای مراسم را بر عهده گرفتند. 

 

بازتاب این خبر در رسانه ها و خبرگزاری ها

آفتاب - معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره مونولوگ تیاترباران

ایران تیاتر - گزارش اختتامیه نخستین جشنواره مونولوگ تیاترباران

تیوال تیاتر - مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مونولوگ تیاتر باران برگزار شد

خبرگزاری فارس - ستاره اسکندری:هیچ چیز به اندازه صدا بُعد تاریخی ندارد

خبرگزاری کار ایران- معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره مونولوگ تیاترباران

خبرگزاری تسنیم - برگزیدگان جشنواره مونولوگ صوتی باران معرفی شدند

باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران- مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مونولوگ تیاتر باران برگزار شد

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - پایان راه نخستین جشنواره مونولوگ تیاترباران و برگزاری جشنواره صوتی مونولوگ باران در هر فصل

تی نیوز - اختتامیه جشنواره مونولوگ تیاتر باران برگزار شد


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی