دومین دورهمی پادکسترهای فعال در سایت شنوتو برگزار شد

عصر دوشنبه 22 آبان ماه، دومین دورهمی پادکسترهای فعال در تولید و انتشار پادکست در ساختمان شنوتو برگزار شد. در این دورهمی دوستانه که با حضور برنامه سازان نامی کشور آقایان صفاریان پور و نوروزی برگزار گردید، تولیدکنندگان پادکستهای 10 صبح، وستروس، یووری بر رادیو، آهنگ سفر ، گپران، کافه بزرگسالی و سبکتو حضور داشتند.

 


در ابتدای برنامه امیرحسین مددی مدیر اجرایی شنوتو ضمن عرض خوش آمدگویی به میهمانان این دورهمی و تشکر از شرکت دوستان در این برنامه ابراز امیدواری کردند که با برگزاری چنین برنامه هایی موضوع ساخت و انتشار پادکست روز به روز از اهمیت بیشتری پیدا کرده و پادکست جای خود را در بین مخاطبانش باز کند.

 


سپس آقای صفاریان پور کلیاتی درباره پادکست گفتند و به این سوال پاسخ دادند که چرا باید به سمت تولید پادکست رفت و در ادامه تجربیات خود از تولید پادکست میرکت را با شرکت کنندگان در دورهمی به اشتراک گذاشتند.
بعد از صحبتهای آقای صفاریان پور، جناب آقای نوروزی آمار مفصل و جالبی از تولیدکنندگان و مخاطبین پادکست در جهان ارائه دادند و رفتار پادکسترها و شنوندگان پادکست را در موضوع، زمان، کیفیت و فرم مورد بررسی قرار دادند. اطلاعات جالبی که در این بخش ارائه گردید مثال ملموسی برای پادکسترها در تعیین استراتژی مناسب برای تولید پادکست بود.

 


در انتها شرکت کنندگان در این دورهمی به انتقال تجربیات خود از ساخت پادکست پرداختند و بحث چالشی خوبی در این زمینه شکل گرفت.
این دورهمی با پذیرایی و گرفتن عکس یادگاری به اتمام رسید.

 

 


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی