تغییرات جدید در سایت شنوتو

از تاریخ 15 مهر تغییراتی در سایت شنوتو به وجود اومده که شاید شما کاربر برنامه ساز و کاربر معمولی شنوتو رو دچار سردرگمی کرده باشه. جا داره قبل از اینکه توضیحی بدیم ازتون به خاطر اختلال ایجاد شده معذرت بخوایم و در ادامه متن تلاش کنیم که خیلی خلاصه این تغییرات رو بیان کنیم. اگر نیاز به توضیح بیشتری دیدید حتما روی لینک ویدیوهای ما که در آپارات و یوتیوب آپلود شده کلیک کنید و از زبان نماینده تیم فنی شنوتو با این تغییرات آشنا بشید.

خلاصه تغییرات شنوتو :

1 . قبلا دو فرم برای ارسال فایل صوتی وجود داشت. یکی برای کاربر برنامه ساز و یکی برای کاربر معمولی. از 15 مهر سال 96 تنها یک فرم فایل صوتی وجود داره که همه برای آپلود فایلشون میتونن از اون استفاده کنند.

تنها تفاوت بین کاربر برنامه ساز و معمولی در اینه که گزینه قیمت گذاری پادکست برای کاربر معمولی غیر فعال هست

لازم به ذکر هست که در یک مجموعه حداکثر میشه 60 فایل با نهایت حجم 60 مگ آپلود کرد

2 . تا قبل از این هر کاربر میتونست دو یوزر یکی برای پروفیال خودش و دیگری برای شبکه رسمیش داشته باشه. از تاریخ 15 مهر 96 به بعد تنها یک پروفایل برای این کاربران وجود خواهد داشت که برای ورود کافیه از ایمیل ثبت نامی یا نام کاربری کانالشون استفاده کنند. بدین ترتیب تمامی فایل های شبکه های رسمی به پروفایل هایشان انتقال داده شده است و دیگه یوزرنیمی به نام پروفایلشون فعال نیست.

اگه این توضیحات کافی نبوده حتما ویدیو زیر که هم در آپارات و هم در یوتیوب آپلود شده رو ببینید. چنانچه همچنان موضوع برای شما شفاف نشده از راههای ارتباطی که در قسمت تماس با ما در سایت شنوتو هست سوالهای خودتون رو از ما بپرسید.
برای دیدن ویدیو روی لوگو کلیک کنید
 

 


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی