rahsoo
shenoto podcaster

رهسو - آموزش بازاریابی و کسب و کار

مهدی عباسلو - کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار - گرایش بازاریابی. با نزدیک به 15 سال سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف کسب و کار، مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی همچنین بازاریابی دیجیتال در خدمت شما هستم.

آلبوم‌ها (4)

شراکت در کسب و کار

شراکت در کسب و کار


حتماً این جمله را بارها شنیده‌اید که می‌گویند اگر شراکت در کسب و کار خوب بود خدا شریک داشت. و احتمالاً برای شما پیش آمده که وقتی نام شراکت در کسب و کار را پیش اطرافیان خود می‌برید اولین چیزی که می‌شنوید این است که عاقبت ندارد و بعد هم ی ...

0

59

1 سال پیش

تعیین هدف در زندگی و شغل

تعیین هدف در زندگی و شغل


در این پادکست به ضرورت داشتن هدف در زندگی و شغل، همچنین نحوه اولویت‌بندی و تعیین آنها می‌پردازیم. رعایت این موضوع منجربه یک رابطه برنده-بنده میان کارفرما و نیروی کار در بلند مدت می شود و هیچ کسی احساس بد قربانی شدن و وسیله ای برای رساند ...

1

166

2 سال پیش

سخنرانی و مدیریت استرس

سخنرانی و مدیریت استرس


اگر هنگام سخنرانی استرس و اظطراب دارید، بدانید که تنها نیستید و می‌توانید با رعایت موارد این مقاله تا حد زیادی این موضوع را به کنترل خود در‌آورید.

0

101

2 سال پیش

5 مرحله در مسیر اتباط با مشتری

5 مرحله در مسیر اتباط با مشتری


در این فایل صوتی به مسیر جدید ارتباط با مشتری یعنی مدل پنج مرحله‌ای 5A در عصر ارتباطات می‌پردازیم و هر کدام از این مراحل، همچنین مفاهیم جدید و مهم پیش روی بازاریابی را بررسی می‌کنیم.

2

88

2 سال پیش