mycity
shenoto podcaster

شهر من

آلبوم‌ها (6)

شهر من - قسمت ششم

شهر من - قسمت ششم


در قسمت ششم از پادکست «شهر من»، مقاله‌ «راه‌کاری برای بازگشایی مدارس در دوران پاندمی»، چاپ بلومبرگ سیتی لبز در شهریور 99 توسط آیدا وطنی ترجمه و خوانده شده است.

0

45

10 ماه پیش

شهر من - قسمت پنجم

شهر من - قسمت پنجم


در قسمت پنجم از پادکست «شهرمن» مقاله‌ای از «لی‌لی کائو» چاپ آرک دیلی به تاریخ 21 مرداد 99 با عنوان «تکامل فضای مشترک شهری»، توسط آیدا وطنی ترجمه و خوانده شده.

0

32

11 ماه پیش

شهر من - قسمت چهارم

شهر من - قسمت چهارم


در قسمت چهارم از پادکست «شهرمن» مقاله‌ای از «الیزابت یوکو» چاپ بلومبرگ به تاریخ 22 خرداد 99 با عنوان «وقتی دفتر کار به خانه آمد چه اتفاقی افتاد»، توسط آیدا وطنی ترجمه و خوانده شده.

0

21

1 سال پیش

شهر من - قسمت سوم

شهر من - قسمت سوم


در قسمت سوم از پادکست «شهرمن» مقاله‌ای از «الیور وین رایت» چاپ گاردین به تاریخ 24 اردیبهشت 99 با عنوان «معماری بعد از ویروس کرونا»، توسط آیدا وطنی ترجمه و خوانده شده.

1

20

1 سال پیش

شهر من - قسمت دوم

شهر من - قسمت دوم


در قسمت دوم از پادکست «شهر من» مقاله‌ی کن گرینبرگ، معمار و شهرساز ساکن تورنتوی کانادا با عنوان «بحران‌های قرن گذشته پیشرفت‌های عظیمی را در پی داشته است. آیا ویروس کوید ۱۹ نیز می تواند به ساخت نوع جدیدی از شهر کمک کند؟» توسط آیدا وطنی تر ...

1

48

1 سال پیش

شهر من - قسمت اول

شهر من - قسمت اول


در قسمت اول از پادکست «شهر من»، مقاله «کوید 19 شهرهای جهان را به خالی کردن فضاهای عمومی از خودروها سوق می‌دهد» خواند شده. این مقاله به قلم کیت کانلی در روزنامه گاردین به تاریخ 29 اردیبهشت 1399 چاپ و توسط آیدا وطنی ترجمه و خوانده شده است.

0

45

1 سال پیش