RadioMixxbar
shenoto podcaster

پادکست فارسی رادیو میکس بار Radio Mixxbar

رادیو میکس بار، یکی از قدیمی ترین پادکست های فارسی زبان، تلاش می کند تا با ساخت برنامه هایی به محوریت ادبیات، موسیقی، هنر و نمایش، فضایی آرام و دلپذیر برای مخاطبانش ایجاد کند.

آلبوم‌ها (47)

z

z


z

0

0

8 ماه پیش

شیدایی

شیدایی


آیتم «شیدایی» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که به کارگردانی فرهنگ به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود. این هفته غزلی از سعدی را با صدای فائزه و با همراهی قطعه‌ی «اسب و آتش» از ساخته های «آرش کامور» می شنویم.

0

0

2 سال پیش

پنجره

پنجره


آیتم «پنجره» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که با همکاری حامد و فرهنگ به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود. در پنجره ی این هفته متنی از حامد را با همراهی موسیقی از Giovanni Marradi با نام « Freedom» می شنویم.

1

24

2 سال پیش

پاورقی

پاورقی


آیتم «پاورقی» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که به کارگردانی فائزه به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود و به معرفی کتاب‌ها و نویسندگانشان می‌پردازد. این هفته با قطعه ای از کتاب «از شیطان آموخت و سوزاند» و نویسنده‌ی آن «فرخنده آقای ...

0

19

2 سال پیش

گلبرگ

گلبرگ


آیتم «گلبرگ» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که به کارگردانی کاوه به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود و نگاهی به متون کهن ادبیات ایران دارد. گلبرگ این هفته شعری‌ست از حسین پژمان بختیاری که با صدای طه و با همراهی قطعه ای از محسن نا ...

0

18

2 سال پیش

پاییز

پاییز


آیتم «پاییز» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که به کارگردانی فائزه به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود. این هفته شعری از ناصر حامدی را با صدای کاترین و با همراهی قطعه‌ی «ایران جوان» از «دریا دادور» می شنویم.

0

32

2 سال پیش

از ثعلب و گلوله - قسمت دوم

از ثعلب و گلوله - قسمت دوم


آیتم نمایشی رادیو میکس بار در فصل هفدهم با عنوان «از ثعلب و گلوله» و به نویسندگی و کارگردانی فرهنگ فرقان‌پرست به صورت هفتگی منتشر می شود. این قسمت «از ثعلب و گلوله» با صداهای فائزه بلوری، کاوه فرقان پرست، علی منتظری، فرهنگ فرقان پرست و ...

0

25

2 سال پیش

پاییز

پاییز


آیتم «پاییز» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که به کارگردانی فائزه به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود. این هفته نوشته‌ای از الهه سادات موسوی را با صدای فائزه و با همراهی قطعه‌ی «They Took My Love Away» از «Djivan Gasparyan» می شنویم.

1

52

2 سال پیش

دیباچه

دیباچه


آیتم «دیباچه» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که به کارگردانی علی منتظری به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود. دیباچه‌ی این هفته نگاهی به زندگی و آثار ژاله کاظمی، منوچهر اسماعیلی و خسرو خسروشاهی دارد و با همراهی موسیقی فیلم پاپیون ...

1

110

2 سال پیش

پنجره

پنجره


آیتم «پنجره» یکی از بخش های رادیو میکس بار است که با همکاری حامد و فرهنگ به صورت هفتگی، از این رادیو پخش می شود. در پنجره ی این هفته متنی از حامد را با همراهی موسیقی از George Skaroulis با نام « Tarpon» می شنویم.

1

15

3 سال پیش