Psychology
shenoto podcaster

مشاوره ازدواج

سایت دکتر سمیه سلطانی به شما کمک می کند که مشکل فعلی خود را پیدا کرده و با راه حل هایی آشنا شوید که به نیاز های شما در ارتباط با روابط عاشقی در مسیر ازدواج پاسخ بدهد. در صورت تمایل برای گفتگو با یک مشاور با تجربه، می توانید از طریق شماره09913943537در تلگرام یا واتس آپ هماهنگ بشید .همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

آلبوم‌ها (5)

گذر از طلاق عاطفی

گذر از طلاق عاطفی


طلاق عبارت است از ” انحلال قانونی یک ازدواج توسط یک دادگاه یا دیگر سازمان شایسته ” , اما هر کسی که طلاق گرفته است می‌داند که تقسیم امور مالی , دارایی , و متعلقات تنها بخش کوچکی از آنچه که در طلاق اتفاق می افتد را نشان می‌دهد . طلاق عاط ...

0

0

1 سال پیش

جذب مرد موردعلاقه

جذب مرد موردعلاقه


برخلاف تصور بسیاری از خانم ها، اکثر مردان به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند و جذب زنانی می شوند که طرز صحبت کردن با آن ها را به خوبی بلدند .

0

0

1 سال پیش

سواد عاطفی

سواد عاطفی


سواد عاطفی یا هشیاری احساسات و عواطف با اتکا به قلب را می توانید از طریق تمرینات کاربردی خاصی یاد بگیرید. این تمرینات برای بالا بردن ظرفیت دوست داشتن خود و دیگران. و همچنین تقویت صداقت و درستکاری. بیداری احساسات، و ابراز محبت به دیگران ...

0

0

1 سال پیش

ترمیم رابطه شکست خورده

ترمیم رابطه شکست خورده


برای اینکه در برگرداندن عشق از دست رفته با قانون جذب رابطه خود را ترمیم کنیم به شکلی که مورد علاقه ما باشد.نیاز است ابتدا دلایل بروز مشکل در رابطه با فرد مورد علاقه خود را تشخیص دهیم تا بتوانیم قانون جذب عشق از دست رفته را اجرا کنیم.

0

0

1 سال پیش

خیانت زنان

خیانت زنان


چرا زنان خیانت می کنند؟ چه کارهایی انجام دهیم تا از خیانت زنان جلوگیری کنیم

0

0

1 سال پیش