AcademyFarjami
shenoto podcaster

آکادمی فرجامی

خواستن، توانستن است و لازمه توانستن دانستن! برای اینکه متفاوت از قبل زندگی کنید، ابتدا باید متفاوت بیاندیشید. با ما یاد بگیرید که چگونه باور و اندیشه ای متفاوت داشته باشید. اینجا محلیست برای کسب تجربه برتر از تجربه های دیگران استفاده کنید تا مجبور نباشید همه چیز را با سعی و خطا یاد بگیرید.

آلبوم‌ها (5)

کشتی یونانی

کشتی یونانی


کشتی یونانی روایت دلتنگی هاییست که در قالب کلمات بروز کرده اند.

0

109

1 سال پیش

Shenoto plusمستر تالاردار (تالارتو به ماشین پولسازی تبدیل کن)

مستر تالاردار (تالارتو به ماشین پولسازی تبدیل کن)


در این بخش تعدادی از فایل های صوتی آموزشی در زمینه مدیریت تالارهای پذیرایی که توسط مجموعه مستر تالاردار تولید شده است، قرار گرفته است. همچنین برای دریافت مقالات در این زمینه هم می توانید به سایت مستر تالاردار مراجعه نمایید. www.mrtalar ...

0

31

1 سال پیش

مقدمه پیروزی : پا در مسیر موفقیت بذار

مقدمه پیروزی : پا در مسیر موفقیت بذار


همانطور که از اسم مشخص است در این پادکست قرار است با مواردی آشنا شویم که دانستن آن ها همانند اولین قدم در مسیر موفقیت است و با تکیه به آن ها چراغی خواهیم داشت تا این مسیر را طی کنیم.

0

0

1 سال پیش

دل گفته های روزانه

دل گفته های روزانه


توی این بخش پادکست هایی قرار خواهد گرفت که از قبل برای ضبط آن ها برنامه ریزی نشده بود و با توجه به اتفاقات روزانه ضبط شده اند.

0

51

1 سال پیش

ویژگی های افراد موفق

ویژگی های افراد موفق


برای پا گذاشتن در مسیر موفقیت یکی از راحت ترین کارها بررسی جا پای افرادیست که الآن به قله رسیده اند. با این ده پادکست همراه باشید تا با ویژگی های افراد موفق آشنا شویم. قسمت اول #هدف قسمت دوم #مسئولیت_پذیری قسمت سوم #انضباط_فردی قسمت ...

13

385

1 سال پیش