زندگی برازنده من

در حال بارگذاری پخش کننده ...

بنیاد فرهنگ و زندگی

این کتاب صوتی 0 بار پسندیده شده
همه ما دوست داریم یک برنامه عملیاتی مشخص برای دست یابی به موفقیت در کار و زندگی در دستان مان داشته باشیم. این اثر شنیداری برای شما این امکان را فراهم کرده است. اگر مسیر زندگی تان طوری پیش رفته که حس می کنید زندگی کسالت باری داشته اید یا آن طور که باید و شاید از زندگی خود لذت نبرده اید به شما می گویم با انتخاب این اثر بهترین کار را برای زندگی خود انجام داده اید.

شما با انجام آزمونی که در این اثر شنیداری ارائه و تحلیل می شود در می یابید موانع درونی و شخصیتی شما که باعث می شود آن طور که باید و شاید از زندگی خود لذت نبرید کجاست و برای برداشتن این موانع دقیقا چه باید بکنید.

ارائه دهندگان این اثر شیوه ای عمیق و دقیق و کاربردی را به منظور شناخت و به کارگیری نیروهای دگرگون کننده ناخودآگاه معرفی می نمایند. برخی از نتایج شنیدن این اثر و استفاده از آزمون بیداری قهرمان درون ک برای درک عمیق مفاهیم ارائه شده عبارتند از :

الگوها و نیروهای ناخودآگاهی را که زندگی و امکانات شما را شکل می دهند کشف می کنید.

استعدادهای خفته و شکوفا نشده خود را بیدار و جایگزین فعالیت های کم ارزش می نمایید.

با توانایی های به کار گرفته نشده، انگیزه دهنده های زندگی و جهت های مثبت که باعث دگرگونی در وضعیت کاری و زندگی شخصی تان می شود آشنا می شوید.

علل ریشه درگیری هایی را که به هر دلیل با افراد در مسیر زندگی دارید کشف می کنید. روابط خانوادگی و شغلی خود را بهبود می دهید.

جایگاه واقعی خود را در زندگی که می توانید در آن بیشترین درخشش را داشته باشید درک و مشخص کنید.

برچسب های این کتاب صوتی


نظرات کاربران درباره این کتاب صوتی


کاربر مهمان
    هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.