سفر به مهاباد

در حال بارگذاری پخش کننده ...

رادیو آهنگ سفر

این مجموعه صوتی 2 بار پسندیده شده
سفر به مهاباد : «… احتمالا زیاد شنیدین که دوستان و آشنایان برای خرید از بازارچه‌های مرزی راهی سفر می‌شن. چرا که نه؟ هم سفر، هم خرید و هم تفریح. توی این اپیزود احمد و عطیه عزیز از سفرشون به مهاباد برامون میگن … سفر دوستامون از تهران شروع شده و بعد از حدود 9 ساعت بدون توقف و با گذشتن از شهرهای قزوین، زنجان، تبریز، مراغه و بناب به مهاباد رسیدن … »

در بالا بخشی از اپیزود سفر به مهاباد را خوندین. مهاباد یکی از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی است. یکی شهرهای مرزی که خیلی ها حتما بهش سفر کردن و بعضی‌ها هم هنوز فرصت سفر به این شهر رو نداشتن.

در این بخش رادیو آهنگ سفر، احمد و عطیه سفرشون به مهاباد و جاذبه‌های گردشگری این منطقه از جمله بازار اصغری، بازار نوری، بازار بزرگ دست دوم فروش‌ها، سد مهاباد و غار سهلوان و … برامون توضیح میدن. امیدواریم با شنیدن این پادکست در اولین تعطیلی شما هم سفری به این منطقه داشته باشین.

-------

ما که بعد از شنیدن این اپیزود دوست داریم همین الان راه بیافتیم و بریم سمت مهاباد. شما چطور؟ به مهاباد سفر داشتین؟ این شهر رو چطوری دیدین؟ از جاذبه ها و مکان های دیدنیش برامون بگین

کوهنوردی یکی از ورزش‌های دوست داشتنی اما سخته. خیلی‌ها سال‌هاست که کوهنوردن و کوه‌هایی که رفتن رو مثل کف دستشون می‌شناسن. اما چطوری این ورزش رو انتخاب کردن و چی شد که کوهنورد شدن. برای دونستن دلیل کوهنورد شدن برخی از مخاطب‌ها بهتر پادکست «من چطور کوهنورد شدم» را گوش کنین.

برچسب های این مجموعه صوتی


نظرات کاربران درباره این مجموعه صوتی


کاربر مهمان
    هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.