دستورپخت 5بعدی یک استارتاپ فین‌تک

دستورپخت 5بعدی یک استارتاپ فین‌تک

رادیو بیزمد

این مجموعه صوتی 0 بار پسندیده شده
دستورپخت 5بعدی یک استارتاپ فین‌تکیکی از مهم‌ترین روندهای حوزه استارتاپ‌ها در امروز دنیا، استارتاپ‌های حوزه فناوری‌های مالی (فین‌تک) است که در حوزه‌هایی مانند پرداخت، بیمه، بورس، سرمایه‌گذاری، کرادفاندینگ و ... در حال ارزش‌آفرینی برای مشتریان خود هستند.

در کشور ما نیز این حوزه به یک روند تبدیل شده‌است و تیم‌ها و سرمایه‌گذاران زیادی علاقه‌مند به ورود به این حوزه هستند. بنابراین راه‌اندازی یک استارتاپ موفق در این حوزه می‌تواند شما را برای شما یک فرصت بزرگ و البته بسیار سودآور نیز باشد.چرا می‌گوییم حوزه فین‌تک حوزه‌ای سودآور است؟

در این کارگاه بیش از 20 استارتاپ موفق بین‌المللی مثال خواهیم‌زد که آمارها و اعداد و ارقامی که دراین استارتاپ‌ها جابجا می‌شود شمردن صفرهایش هم زمان‌بر است.به چه مباحثی در این کارگاه پرداخته‌شده است ؟

در گام 1:

به تعریف دقیق استارتاپ می‌پردازیم و گام‌های ایجاد آن با متدولوژی لین استارتاپ

در گام 2:

می‌گوییم که ایده استارتاپی چه هست و چه نیست و از کجا یک ایده استارتاپی را پیدا کنیم ؟

در این گام همچنین بیش از 20 استارتاپ موفق جهانی را معرفی خواهیم کرد و به بررسی مدل کسب‌وکار آن‌ها می‌پردازیم تا بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید.

و نیز در این گام 10 استارتاپ از موفق‌ترین استارتاپ‌های فین‌تک ایرانی را معرفی کرده و آن‌ها را بررسی دقیق می‌کنیم.

در گام 3:

می‌گوییم که تیم‌ چیست و تیم‌سازی چگونه انجام خواهد گرفت ؟

در گام 4:

به بیان مفهوم بیزینس مدل می‌پردازیم و بررسی دقیق‌تر بیزینس‌مدل یک استارتاپ فین‌تکی ایرانی و خارجی

در گام 5:

5 توصیه خواهیم داشت که هر بنیان‌گذار آینده استارتاپ‌های فین‌تکی در ایران باید بداند.سطح این کارگاه در چه حد است ؟

درک دقیق مباحث این کارگاه پیش‌نیازی ندارد و همه اصطلاحات استارتاپی که به‌کار می‌بریم را در آن به طور کامل توضیح داده‌ایم. و از پایه به مفهوم استارتاپ خواهیم پرداخت و بعد به صورت دستورالعملی گام‌به‌گام می‌گوییم که این استارتاپ‌تان را چگونه بپزید.این مجموعه صوتی، صوت کارگاه مهندس آرمان صفایی در دانشگاه تربیت مدرس در تاریخ 9 اسفند 1395 می‌باشد که بدون کوچکترین حذفیاتی حتی سوالات شرکت‌کنندگان قرار داده شده‌است.برچسب های این مجموعه صوتی


نظرات کاربران درباره این مجموعه صوتی


کاربر مهمان
    هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.