تصمیم به بچه دار شدن در سنین بالا

در حال بارگذاری پخش کننده ...
این مجموعه صوتی 3 بار پسندیده شده
فرهنگ هلاکویی دارای مدرک دکتری در رشتهٔ جامعه‌شناسی و سه فوق‌لیسانس در رشته‌های روان‌شناسی، اقتصاد و «مشاورهٔ ازدواج، خانواده و کودکان» است. دکتر هلاکویی در حال حاضر مدیر مرکز بهزیستی بورلی هیلز است و به‌عنوان مشاور ازدواج، خانواده و کودکان در این مرکز مشغول فعالیت است. وی همچنین از سال 2000 میلادی تاکنون برنامهٔ تلویزیونی و همچنین رادیوییِ «رازها و نیازها» را اداره و اجرا می‌کند که در آن به پرسش‌های تلفنیِ مخاطبان فارسی‌زبان از سراسر دنیا دربارهٔ مسایل روان‌شناختی، اجتماعی، خانوادگی و موارد وابسته می‌پردازد و جنبه‌های مختلف آنها را مورد بحث قرار می‌دهد و شمار تماس‌گیرندگان به بیش از 27000 نفر رسیده‌است. وی همچنین سمینارهای دوره‌ای را نیز دربارهٔ مسایل روانیِ مربوط به رفاه و بهزیستی در شهرهای مختلف اروپا و آمریکا برگزار می‌کند.

دکتر هلاکویی تاکید دارد که به‌دلیل رویگردانی عمومی جامعه از مطالعه، بهتر است آثارش را به‌صورت صوتی و تصویری منتشر کند.خانمی پشت خط هستند و مشکل خود را اینگونه بیان می کنند :

من 36 سالم هست و همسرم 39 سال، من خودم کار می کنم و همسرم وضعیت مالی ثابتی ندارد و حدود دو سال طول می کشه تا وضع اقتصادی خوبی پیدا کنه، حدود 2 سال دیگه تصمیم به بچه دار شدن داریم، ولی می ترسیم که با بالا رفتن سن مون بعدا پشیمون بشیم.....

بشنوید صحبت های دکتر هلاکویی را با این خانم در فایل صوتی

برچسب های این مجموعه صوتی


نظرات کاربران درباره این مجموعه صوتی


کاربر مهمان
    هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.