درباره توسن بوم / اپیزود دوم از فصل اول پادکست‌های فین‌تک لند

در حال بارگذاری پخش کننده ...

شبکه راه پرداخت

این مجموعه صوتی 3 بار پسندیده شده
فین‌تک ایران چاره‌ای ندارد جز این که در مسیر درست بیفتد. برای این بچه‌های فعال در استارت‌آپ‌های فین‌تک ایرانی حتما باید تجربه افراد و کسب‌وکارهای موفق را پی‌گیری کنند. در سال‌های گذشته و در کسب‌وکارهای موفق فناوری ایران افراد زیادی کار کرده‌اند؛ تجربه آنها را باید مرور کرد. این مرور تجربه‌ها ادامه مسیر را قابل تحمل‌تر می‌کند.

هفته گذشته از پنج‌شنبه تا شنبه همین هفته، هکاتون توسن برگزار شد؛ این هکاتون بخشی از توسن بوم است. سال گذشته اولین هکاتون توسن برگزار شد و امسال تعدادی از مربی‌ها هم از شرکت‌کننده‌های سال پیش بودند. به نظر ما کیفیت برگزاری رویداد امسال از رویداد سال گذشته چند پله بالاتر بود؛ هکاتون امسال حداقل در سه زمینه قابل توجه بود: حرفه‌ای بودن تیم‌های حاضر در رویداد، محل برگزاری رویداد و شفاف بودن برگزارکنندگان رویداد در انتشار اطلاعات. البته نکته مهم‌تر دیگری هم هست و آن این بود که این هکاتون از طریق API و با کمک اطلاعات واقعی انجام شد. به عبارتی تراکنش‌ها در محیط واقعی و با اطلاعات واقعی انجام شد و پیامک‌های انجام تراکنش هم برای افراد ارسال می‌شد.

به بهانه توسن بوم، امید ترابی، عضو هییت مدیره شرکت توسن و همایون محبوبی مدیر اجرایی توسن بوم، مهمان این هفته فین‌تک‌ لند بودند. در این پادکست درباره توسن، فین‌تک و استارت‌آپ‌های فین‌تک گفتگو کردیم.

نظر خود را درباره این برنامه به ما بگویید.

برچسب های این مجموعه صوتی


نظرات کاربران درباره این مجموعه صوتی


کاربر مهمان
  • Mehdi Ebadi
    Mehdi Ebadi :
    نگاه آقای ترابی، یک نگاه بسیار ایده‌آل است در این حوزه. وقتی می‌شنویم که نگاه مدیران ارشد توسن به چه شکلی است، متوجه می‌شویم که نگاه و نوع عملکرد مثبت توسن از کجا آمده است.