پادکست مسیر قسمت هفتم

در حال بارگذاری پخش کننده ...

پادکست مسیر

این مجموعه صوتی 7 بار پسندیده شده
در هفتمین قسمت از پادکست مسیر به بحث درباره فیلترینگ سرویس تلگراف می‌پردازیم که در حین ساخت آن با دستور رییس جمهور این سرویس از فیلتر خارج شد. همچنین به سوق و خریده شدن آن توسط شرکت آمازون به قیمت میلیارد دلار اشاره می‌کنیم و تاثیر ان را بر کسب وکارهای مشابه در ایران را بررسی می‌کنیم.

در این قسمت صحبت‌های علی تهرانی نصر درباره سفر کاری او به چین و چگونگی فضای کاری و استفاده از تکنولوژی در چین را خواهیم شنید.

همچنین به سرمایه‌گذاری جدید شرکت استرایپ و سریال WestWorld و هوش مصنوعی هم اشاره‌ای خواهیم داشت.

کانال تلگرام پادکست مسیر : https://telegram.me/masirit

برچسب های این مجموعه صوتی


نظرات کاربران درباره این مجموعه صوتی


کاربر مهمان
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  خیلی عالی بود واقعا استفاده کردیم
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  خیلی پادکست خوبی بود هر دو نفر خیلی خوب اجرا میکنید به نظرم به نظرات منفی توجهی نکنید چون آدمهای بیکاری که صرفا برای نق زدن ساخته شدن کم نیستند تو جامعه ما. مهم اینه دارین یه پادکستی درست میکنین که حداقل من هر هفته دارم دنبالش میکنم و میدونم خیلیهای دیگه هم این رادیو رو گوش میدن و دمتون گرم که وقت میگذارین و یه کار خوب درست میکنین
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  من کل فایل را گوش کردم. البته دوستانی که زحمت کشیدند و این پادکست را ساختند نمی شناختم. ولی تا جایی که مجدد 1 دقیقه اول را شندیم، باید بگم آقای شهرام شریف اصلا درست جملات را بیان نمی کنند و حتی واژه های غیر مرسوم استفاده می کنند ویا خیلی جمله ها را ناقص و با افعال غلط می گویند. ولی به نظر آقای غانم زاده دقیق تر و شمرده تر صحبت می کنند. به نظرم آقای شریف از روی نوشته بهتر می تونند بخونند ولی اصلا گزینه خوبی برای اجرای فی البداهه نیستند.
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  این که با لباس ورزشی اومده شما رو زیاد تحویل نگرفته قاعدتا مارک از فیسبوک اگر میومد این طوری نمی بود :)