معمای آقای ریپلی با استعداد

در حال بارگذاری پخش کننده ...

شبکه نمایش

این نمایشنامه صوتی 5 بار پسندیده شده
شخصیت تام ریپلی به شدت غیر عادی و دوگانه است. او انسانی است آرام، مهربان و شاید هم کمی دوست داشتنی. اما دستیابی به اهدافش، او را به هر کاری وادار می کند، بدون اینکه اندکی از جنبه های مثبت شخصیت اش فاصله بگیرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد داستان، حضور شخصیتی منفی در قالب قهرمان داستان است، در واقع سقوط اخلاقی تام ریپلی آنقدر سریع است که فرصت تغییر شخصیتی را به او نمی دهد و همین خصوصیت از او انسانی هولناک می سازد، جوان زیرکی که به دور از اندکی تردید، قادر به برداشتن هرگونه مانعی در برابر خواسته هایش، خواهد بود.

نویسنده: پاتریشیا های اسمیت

مترجم: فرزانه طاهری

تنظیم برای رادیو: ایوب آقاخانی

سردبیر: نادر برهانی مرند

کارگردان: علی عمرانی

گوینده: مریم نشیبا

افکتور: فرشاد آذرنیا

صدابردار: علی حاجی نوروزی

تهیه کننده: عذرا وکیلیبازیگران: علی عمرانی، محمد رضاعلی، مهین نثری، شهین نجف زاده، مهرداد عشقیان،احمد ایرانیخواه، بهرام ابراهیمی، احمد آقالو، احمد گنجی، امیر جوشقانی، ایوب آقاخانی، پیام حسینیان

برچسب های این نمایشنامه صوتی


نظرات کاربران درباره این نمایشنامه صوتی


کاربر مهمان
 • حدیثه رسولی
  حدیثه رسولی :
  سلام شنوتو ی عزیز خسته نباشید خیلی مهیج و عالی بود
  جنایی بود و زیرکیه قاتل داستان و مهیج میکنه
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  بسیار زیبا . ممنون
 • شنوتو
  شنوتو :
  سلام آقای نصیری ، سلام خانم رضوی
  ممنون که نظرات خود را با ما در میان گذاشتین.
  در مورد تبلیغ شنوتو در فایلهای صوتی ، ما در سه قسمت از هر فایل صوتی این لوگو را قرار داده ایم . البته با شما موفقیم که لوگوی قیدمی شنوتو خیلی بلند و نامناسب بود. اما لوگی جدید که روی فایلهای جدیدمان می گذاریم این مشکل را کمتر دارد.
  در مورد سوال خانم رضوی هم باید عرض کنیم ، تمام نمایشنامه ها و کتابهای صوتی رادیو تهران و رادیو نمایش ، همانطوری که از توضیحات و عنوان عوامل مشخص است از امواج رادیویی پخش شده است و پس از پخش در آرشیوهای دیجیتال و پایگاه های اینترنتی رادیو بارگذاری شده است. اما دلیل باز نشر این فایلها در شنوتو ، به خاطر سختی در دسترسی به آن فایلها از طریف کاربران و نداشتن امکان پخش آنلاین می باشد.
 • سوسن رضوی
  سوسن رضوی :
  ببخشید یه سوال داشتم.شما این فایل ها رو از کجا میارید؟آیا اینا تو رادیو پخش شدند؟یعنی مثلا مترجم راضیه از این پخش رایگان اثر؟یا اگه ایرانیه نویسنده.خواهش می کنم جواب بدید.
 • حسین نصیری
  حسین نصیری :
  داستان خیلی زیبایی بود.
  اما تنها چیزی که اعصاب من رو خراب میکرد تبلیغ دم به دقیقه سایت شنوتو بود!
  دائم وسط داستان وقتی تازه میخوای با موسقی اجین بشی یهو جو عوض میشه و یه کسی با صدای بلند داره سایت شنوتو رو نام میبره! واقعا از حس داستان ادم میاد بیرون.
  به نظر من اگر در ابتدا یا انتهای هر قطعه اسم سایتتون رو نام میبردید خیلی بهتر از وسطش بود!