طراحی استارت‌آپ: تکنیک‌های خلاقیت و ایده‌پردازی

در حال بارگذاری پخش کننده ...

مرکز کسب‌وکارهای نوپا

این مجموعه صوتی 2 بار پسندیده شده
معمولا تصور می‌شود که خلاقیت و ایده‌پردازی صرفا به‌واسطه یک جرقه ذهنی در افراد شکل می‌گیرد و یا به‌طور اتفاقی و شانسی به یک ایده دست‌یافته‌اند. هیچ تردیدی نیست که خلاقیت و ایده‌پردازی فعالیتی ذهنی است اما مجموعه‌ای از محرک‌های درونی و بیرونی سبب می‌شود که به یک ایده مناسب دست‌یابید. این محرک‌ها همان تکنیک‌هایی هستند که به ما در رسیدن به یک ایده‌ی خلاقانه کمک می‌کند. این تکنیک‌ها به‌واسطه‌ی شیوه‌ی خاص خود، ذهن افراد را توانمند می‌سازند تا درنهایت به تولید ایده‌های مختلف منجر شود.

رسیدن به ایده‌های خلاقانه الزاما به‌صورت فردی شکل نمی‌گیرد. می‌توانید از پتانسیل‌های یک تیم هم در جهت ایده‌پردازی استفاده کنید. تکنیک‌های خلاقیت و ایده‌پردازی به دو دسته‌ تقسیم می‌شوند. بخشی از این تکنیک‌ها به شکل فردی قابل‌اجرا هستند و بخشی به شکل گروهی بوده که نیازمند مشارکت افراد مختلف در ایده‌پردازی است.برای مشاهده سایر مباحث دوره طراحی استارت‌آپ می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.

http://www.ictstartups.ir/fa/course/design-a-startup

ما هر روز محتوای جدیدی برای شبکه‌های اجتماعی تولید می‌کنیم:

تلگرام: https://telegram.me/ictstartups

اینستاگرام: https://www.instagram.com/ictstartups

با مراجعه به سایتwww.ictstartups.ir می‌توانید به جدیدترین مقالات آموزشی، اخبار، تقویم رویدادهای استارت‌آپی و دانش‌نامه کسب‌وکارهای نوپا دسترسی پیدا کنید.

برچسب های این مجموعه صوتی


نظرات کاربران درباره این مجموعه صوتی


کاربر مهمان
    هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.