اپیزود اول: چرا ترس ها مانع پیشرفت هستند و راهکار رهایی از ترس ها چیست؟
shenoto.com

اپیزود اول: چرا ترس ها مانع پیشرفت هستند و راهکار رهایی از ترس ها چیست؟

5

271

1 سال پیش

توضیحات

ترس ها به عنوان عامل بازدارنده همیشه باعث میشوند تا رشد و پیشرفت را تجربه نکنیم و آن را به تعویق بیندازیم. این پادکست برای کسانی هست که میخواهند برای همیشه از شر ترس هاشون خلاص شوند و موفقیت و پیشرفت رو تجربه کنند. برای اینکه مفصل تر از ترسهای ضد اقتصادی در کسب و کار بدونید تحقیق tarhenoor.com/business-fear رو بخونید و هر سوالی داشتید بپرسید. میتونید من رو در اینستاگرام https://www.instagram.com/fateme_khaksar_/ و در پیام رسان بله ble.im/fateme_khaksar دنبال کنید.

گویندگان:

فاطمه خاکسار

تاریخ انتشار:

1 سال پیش

Shenoto Plus

قسمت‌ها

1

غلبه بر ترس - فاطمه خاکسار - رادیو نورشو


271
5
00:08:36
shenoto album comment

نظرات

فاطمه خاکسار

1 سال پیش

فاطمه خاکسار

1 سال پیش

سلام دوست عزیز? . متشکرم از لطف تون . اگر دوباره همان ترس های قبلی رو تجربه میکنید با وجود اقدام کردن، این به این معنیه که شما تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه ندادین. یعنی تا زمانیکه نتیجه عوض نشده و دلخواهتون نیست باید به اقدام ها و تلاش ها ادامه بدید. ترس ها شما رو در یک حلقه معیوب نگه میدارن و مدام تکرار میشن .برای از بین بردن این حلقه باید انقدر ادامه بدین تا به نتیجه ای که دوست دارین برسین و بعد اون ترس غیر فعال میشه

کاربر شنونده

1 سال پیش

کاربر شنونده

1 سال پیش

مشکل به این بزرگی و پیچیدگی رو چقدر صریح و ساده بیان کردید. برایم خیلی جالبه. چندبار هر چند کم اما تجربه اقدام در برابر ترس رو داشتم اما انگار ترس هام قوی تر هستن و یادم میره توانستم ترس رو کنار بزارم و وقتی قراره یه تصمیم جدید بگیرم دوباره ترس فعال میشه. آیا اقدام کردن تنها راه غیر فعال کردن ترس هست. ممنون میشم راهنمایی کنید.


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.