مدکست یازدهم - در باب اصول شنل الیاس
shenoto.com

مدکست یازدهم - در باب اصول شنل الیاس

2

1,061

9 ماه پیش

توضیحات

در این اپیزود به مناظره نشستیم. در باب اصول و قواعد پوشش در مناسبات و مراسم و رویارویی با انچه در ذات و شخصیت و اعتقادات ماست. چطور تضاد بین این دو را برطرف کنیم و در چه نقاطی اجازه داریم از اصوا تخدی کنیم تا مفهوم بالاتری را القا کنیم. با الیاس گرجی عزیز به صحبت و تبادل نظر می پردازیم تا با دیدگاههای متفاوتی از این قبیل آشنا شویم. این تفاوت نگاه و ایدئولوژی ها به ما مسیر حرکت در کسب و کار با توجه به تنوع مخاطب را می دهد. بشنوید و نظر شخصی خود را بدهید تا هزاران دیدگاه جدید داشته باشیم.

گویندگان:

الهام شورابی، علی برق افشان، الیاس گرجی

تاریخ انتشار:

9 ماه پیش

Shenoto Plus

قسمت‌ها

1

مدکست یازدهم-در باب اصول شنل تولد الیاس


1,061
2
00:33:22
shenoto album comment

نظرات

Ali Barghafshan

9 ماه پیش

Ali Barghafshan

9 ماه پیش

با سلام ممنون که شنونده ی ما در پادکست مدکست هستید، هر پادکستی قطعا هدف خاصی و روند خاصی رو برای خودش از همون اول در نظر میگیره، چیزی که خانم شورابی هر بار این موضوع رو در برنامه اعلام می کنه (این در رابطه ی با مسئولیت پذیری) در رابطه با کارشناس نبودن هم دوست دارم اگر شما نظرات بهتری دارید ازتون دعوت کنیم در مدکست به عنوان مهمان تشریف بیارید. شاید هم بتونیم به عنوان همکار ازتون استفاده کنیم. ممنون

رها عبدالهی

9 ماه پیش

رها عبدالهی

9 ماه پیش

باسلام بنظرم مجری ها انقد جانب گرایانه صحبت نکنن بنظرم بهتره بیشتر مطالعه داشته باشن تا بتونن با صحبتاشون مخاطب رو قانع کنن نه اینکه فقط فک کنیم داریم به نظر چهارتا آدم غیر کارشناس گوش می‌دیم و مغزمون رو بااین چیزا پر کنیم،لازمه که بیشتر کار کنید صرف دوسال درس خواندن آدم صاحب نظر و کارشناس نمیشه،پادکست ساختن مسولیت داره لطفا با مسولیت پذیری بیشتری این کار رو انجام بدید.


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.