مدکست یازدهم - در باب اصول شنل الیاس
play_arrow

مدکست یازدهم - در باب اصول شنل الیاس این آلبوم بهادار می‌باشد

مدکست یازدهم - در باب اصول شنل الیاس این آلبوم بهادار می‌باشد

2 سال پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow2,063
  • thumb_up 2
  • more_vert

در این اپیزود به مناظره نشستیم. در باب اصول و قواعد پوشش در مناسبات و مراسم و رویارویی با انچه در ذات و شخصیت و اعتقادات ماست. چطور تضاد بین این دو را برطرف کنیم و در چه نقاطی اجازه داریم از اصوا تخدی کنیم تا مفهوم بالاتری را القا کنیم. با الیاس گرجی عزیز به صحبت و تبادل نظر می پردازیم تا با دیدگاههای متفاوتی از این قبیل آشنا شویم. این تفاوت نگاه و ایدئولوژی ها به ما مسیر حرکت در کسب و کار با توجه به تنوع مخاطب را می دهد. بشنوید و نظر شخصی خود را بدهید تا هزاران دیدگاه جدید داشته باشیم.

: الهام شورابی، علی برق افشان، الیاس گرجی
…

unfold_more

mah zi

1 سال پیش

سلام، ممنون از پادكست خوبتون. اگر ممكنه در مورد بازار فروش بيشتر صحبت كنيد. اينكه اگر كسى بخواد وارد بازار كار حرفه اى بشه و خودش رو معرفى كنه ، از كجا بايد شروع كنه و محصولاتش رو چطور بفروش برسونه.

Ali Barghafshan

2 سال پیش

با سلام ممنون که شنونده ی ما در پادکست مدکست هستید، هر پادکستی قطعا هدف خاصی و روند خاصی رو برای خودش از همون اول در نظر میگیره، چیزی که خانم شورابی هر بار این موضوع رو در برنامه اعلام می کنه (این در رابطه ی با مسئولیت پذیری) در رابطه با کارشناس نبودن هم دوست دارم اگر شما نظرات بهتری دارید ازتون دعوت کنیم در مدکست به عنوان مهمان تشریف بیارید. شاید هم بتونیم به عنوان همکار ازتون استفاده کنیم. ممنون

رها عبدالهی

2 سال پیش

باسلام بنظرم مجری ها انقد جانب گرایانه صحبت نکنن بنظرم بهتره بیشتر مطالعه داشته باشن تا بتونن با صحبتاشون مخاطب رو قانع کنن نه اینکه فقط فک کنیم داریم به نظر چهارتا آدم غیر کارشناس گوش می‌دیم و مغزمون رو بااین چیزا پر کنیم،لازمه که بیشتر کار کنید صرف دوسال درس خواندن آدم صاحب نظر و کارشناس نمیشه،پادکست ساختن مسولیت داره لطفا با مسولیت پذیری بیشتری این کار رو انجام بدید.