search
رادیو رشدینو فصل 3 - قسمت 13
play_arrow

رادیو رشدینو فصل 3 - قسمت 13 این آلبوم بهادار می‌باشد

رادیو رشدینو فصل 3 - قسمت 13 این آلبوم بهادار می‌باشد

2 سال پیش
keyboard_arrow_down

رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

  • share
  • code
  • play_arrow6,463
  • thumb_up 8
  • more_vert

بازی رشدینو هم ساخته و طراحی شد این یکی از خبرهای بخش اخبارینوست. سهراب مستقیم هم از رونمایی بازی شاه دزد وزیر گفت. مهمانینوی اول: حمزه آزاد (دبیر جشنواره بازی سازان مستقل) مهمانیوی دوم: سید حامد موسوی (متخصص منابع انسانی) مهمانیوی سوم: محمد حسین جبل عاملی (متخصص برندینگ) --------------------------- مقدمه 00:00 بعد از تحقیقات دو هفته ای تیم ضربت اسلامی، سهراب عزیز رو در رشته کوه های آلپ و در جست و جوی دزد انبار بردگیم شاه دزد وزیر پیدا کردیم و برگردوندیمش و در نتیجه دوباره سهراب رو داریم ? اخبارینو 02:45 از بردگیم رشدینو میگیم که بالاخره به مرحله پلی تست رسید. خبرهای جدید از همکاری تپسل و بازار داریم و یه خبر سرمایه گذاری جذاب در حوزه کودک. بعد میریم سراغ جنگ تجاری آمریکا و چین که چیزی از جنگ جهانی کم نداره! مهمانینو اول - حمزه آزاد 15:20 ایشون از وقتی که چشمشون رو باز کردند بازی می‌کردند، چون کلوپ داشتند، بازی در وجودشون ادغام شد و این ادغام کم کم ایشون رو‌ برد به صنعت ساخت بازی . آقای آزاد از مسیر دراز کارشون در این حوزه می‌گند؛ از چرایی وارد شدن به صنعت بازی و همینطور از مسیر وارد شدن به این صنعت پولساز. در ادامه ایشون از سختی ها و چالش های بازی سازی میگه و آمار جذابی از درآمد بازی سازان ایرانی هم فاش می‌کنه. 44:45 نکاتینو از نظرسنجی بین سرویس های ابری جهان میگیم. آمار سهم بازار تاکسی های آنلاین. و چندتا چیز باحال دیگه. رشد با بازی 53:10 سهرابم از چندتا برنامه کاربردی میگه که می‌تونه به رشد فردی و افزایش عملکردتون کمک زیادی کنه و همینطور نحوه های جذاب درآمد زایی این برنامه ها رو بررسی میکنه. مهمانینو دوم - سید حامد موسوی 63:45 آقای موسوی درمورد منابع انسانی حرف میزنند و دغدغه هایی که خیلی وقت ها باعث ضعف منابع انسانی شرکت ها میشه. از سمتی هم سراغ روش های مهارت و استعداد یابی می‌گند و افسانه هایی که پیرامونش هست. آموزینو 89:35 توی این بخش از اسرار شیفو میگیم، یک‌ تکنیک عجیب و جذاب که سال هاست طومارش در دست اسلامی است و فن هایش را گسترده و بر سر دوستان پیاده میکند. در ادامه سهراب شمشیری برمیتابد و بر سر تبعیض میکوبد. قانع کردن و قانع شدن و دلایل همراه شدن با گروه مباحثی هستند که سهراب به سراغشون می‌ره. اگر توی کار و هر محیطی مورد تبعیض قرار گرفتید یا حتی نادیده گرفته شدید بد نیست به این قسمت خیلی خوب گوش بدید. مهمانینو سوم - حسین جبل عاملی 118:20 توی بخش آخر پادکست با استقبال شما دوستان از آقای جبل عاملی ما دوباره ایشون رو دعوت کردیم تا عمیق تر به مبحث پرسونال برندینگ و راه و روشش بپردازیم.

: امیرحسین ثقه الاسلامی، سهراب مستقیم ، حمزه آزاد، حامد موسوی، محمد حسین جبل عاملی
…

unfold_more

رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

2 سال پیش

سلام محسن جان ادامه دادیم

رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

2 سال پیش

سلام احسان جان توییتر

رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

2 سال پیش

سلام ابراهیم و سوفی عزیز چشم

ebrahim t

2 سال پیش

سلام، لطف کنید از اساتید در زمینه رشد شخصی و سازمانی مثل آقای موسوی بیشتر دعوت کنید، با تشکر

محسن مومنی

2 سال پیش

استاد شیفو رو لطفا ادامه بدین

2 سال پیش

درود بر شما آقای ثقه الاسلامی roshdinoo.ir مگه وب سایت رسمی رشدینو نیست؟ الان 6 ماهی میشه وقتی واردش میشی ریدایرکت میشه به سایت های اسپم.

احسان طوقیان

2 سال پیش

سلام و وقت بخیر اگه بخوایم با آقای مستقیم در تماس باشیم و از ایشون سوال بپرسیم از چه راهی ممکنه؟ (از طریق اینستاگرام سعی کردم ولی مقدور نشد!)

Soofi

2 سال پیش

سلام لطفا آقای موسوی رو دوباره به برنامه دعوت کنید و درباره منابع انسانی بیشتر صحبت کنید. با تشکر