توضیحات

قسمت سی و نهم از رادیو رشدینو اخبارینو، نکاتینو، آموزینو و مهمانینو از بخش های مختلف این قسمت از پادکست هست که مطابق معمول خبرهایی از گوشه کنار دنیا در حوزه استارتاپ ها و نکاتی در این باره و آموزش هایی به شنوندگان داده میشه و بخش جذاب مهمانینو هم میزبان دو مهمان به نام محمدرضا ازلی و محمدحسین جبل عاملی هستند.

گویندگان:

امیرحسین ثقه الاسلامی، سهراب مستقیم ، محمدرضا ازلی، محمدحسین جبل عاملی

تاریخ انتشار:

1 سال پیش

Shenoto Plus

قسمت‌ها

1

رادیو رشدینو فصل 3 - قسمت 9


5,409
1
02:03:14
shenoto album comment

نظرات

رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

1 سال پیش

رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

1 سال پیش

سلام خدمت شما جناب افتخاری عزیز می توانید از مرجع ECM و تکراسا برای به دست آوردن داده هایی در مورد ایران استفاده کنید جدا از اینکه بیزینس پلن برای کسب و کارهای سنتی هست پیشنهاد می شود که از بوم مدل کسب و کار یا بوم ناب استفاده کنید که محتوای مورد نظر در وب وجود دارد . در خصوص شنوتو حتما بچه های شنوتو این کامنت را می بینند :)

ramin eftekhari

1 سال پیش

ramin eftekhari

1 سال پیش

لطفا در مورد بیزنسس پلن هم صحبت کنید. آیا خودمون درست کنیم یا از شرکت های دیگه کمک بگیریم. وقتی اطلاعاتی در مورد محصولمون در بازار ایران وجود نداره ، چطوری مارکت ریسرچ کنیم و نتایجمون رو با بازار ایران تطبیق بدیم؟ یه ایراد هم ui شنوتو بگم: این دکمه لایک کردن که توی بخش البوم گذاشتید انقدر نازکه که وقتی لایک میکنی و قرمز میشه اصلا معلوم نیست. من چند بار لایک کردم تا فهمیدم رنگش تغییر میکنه. لطف وقتی لایک میشه قرمز تو پر بشه.


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.