مُدکست قسمت چهارم- چه رویدادی بودجه من را خورد!
shenoto.com

مُدکست قسمت چهارم- چه رویدادی بودجه من را خورد!

1

1,033

2 سال پیش

توضیحات

با توجه به منع های قانونی داخل کشور، برگزاری رویدادها از فشن شو ها و نمایش زنده در اذهان این اکوسیستم پاک شده اند. موارد زیرزمینی هم با توجه به تعداد اندک و محدود و غیر تجاری بودن در حوزه فعالیت ما نیست. اما این محدودیت ها می تواند فرصتی باشد که نبض رویدادها، در دستان پر توان افراد دانا و خبره با محتوایی عمیق و بی بدیل و خردمندانه ارایه شوند.استارت آپ ویکندهای فوق العاده، دور همی های کسب و کاری، دوره های متنوع و سمینارهای گوناگون با سطح عمیقی از دانش به روز حوزه مد و پوشاک و از همه مهمتر جشنواره های گسترده و عظیم که با توجه به حضور ایران در منطقه مسلمان نشین خاور میانه می تواند منبع اطلاعات و بازار بزرگی به نام "حجاب" باشد اما ... در این اپیزود به همراه کیوان نقره کار، مجری و برنامه ساز رادیو و تلویزیون و مشاور رویدادهای سطح کلان کشوری به مسایل مرتبط با این رویدادها پرداخته و نقد می کنیم.

برچسب ها:

گویندگان:

الهام شورابی، کیوان نقره کار، علی برق افشان

تاریخ انتشار:

2 سال پیش

Shenoto Plus

قسمت‌ها

1

مدکست قسمت چهارم- چه رویدادی بودجه من را خورد؟


1,033
1
00:35:48
shenoto album comment

نظرات

مُدکست

2 سال پیش

مُدکست

2 سال پیش

milad shabani عزیز ممنون از اینکه مدکست را می شنوید و نظراتتون رو با ما در میون می گذارید. امیدواریم در اپیزودهای بعدی هم به همین تفصیل به ما راهنمایی بدید.

milad shabani

2 سال پیش

milad shabani

2 سال پیش

1.قالب صحبت ها در قسمت اول به داشتن اسپانسر همکار اشاره می کنه، که سوال ها و جواب هاییو به وجود میاره.چرا باید اسپانسر همکار وارد سرمایه گذاری تو این رویدادا بشه؟ باید به این سوال پاسخ داده بشه و جواب رو برای جذب اسپانسر به اسپانسر های احتمالی همکار ارائه بشه تا بشه جذبشون کرد؛جواب اینه که باید اسپانسر همکار بفهمه که حضور تو این رویدادها چقدر میتونه به رشد و توسع برندش کمک کنه؟ و چطوری می تونه کمک کنه ؟ اما قبلش باید بگم که نباید مخاطب این ر... ادامه


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.