موج اچ پی - ویژه برنامه نوروز 98 (فصل دوم قسمت سوم)
pause

موج اچ پی - ویژه برنامه نوروز 98 (فصل دوم قسمت سوم) این آلبوم بهادار می‌باشد

موج اچ پی - ویژه برنامه نوروز 98 (فصل دوم قسمت سوم) این آلبوم بهادار می‌باشد

2 سال پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow2,848
  • thumb_up 3
  • more_vert

سلام سلام عیدتون مبارک باشــــه عید سختی رو تا الان پشت سر گذاشتیم. امیدواریم هرجای ایران که هستید حالتون خوب باشه و کنار خونواده تون اوقات خوشی رو سپری کنید. با وجود همه ی سختیا، امیدواریم که از عیدتون لذت ببرید. موج اچ پی هم خیلی دوست داره که توی این عید کنارتون باشه و سهم هرچقدر کمی توی این شادی شما داشته باشه. امیدواریم قسمت عید مارو گوش بدید و ازش لذت ببرید. زمانبندیها: 00:56 : میزبان 03:52 : علی 11:21 : عمو و پوریا 26:03 : کتابخوانی 33:08 : اشکان 38:54 : وفا و پیمان 45:58 : امیر

: الناز ، علی ، عمو آلبوس، پوریا، وفا، اشکان، پیمان، امیر
…

unfold_more

mahsa talebi

2 سال پیش

چقد این قسمت مفرح بود واقعا,خیلی خندیدم و کیف کردم نمیشه تند تند قسمت های جدید بسازید؟چشممون به قسمت پادکست های جدید شنوتو خشک شد!

زهرا محمودآبادی

2 سال پیش

با سلام و احترام خیلی عجیب است که شرکت کنندگان در برنامه کتاب را نخواندند. به نظرم بهتر است از افرادی در برنامه استفاده کنید که تسلط خوبی بر کتاب و مباحث داشته باشند. از برنامه خوبتان سپاسگزارم.

faeze

2 سال پیش

سلام، سلام و سلام... با تاخیر عیدتون مبارک خیلی مختصر میگم که موج اچ پی خیلی برام جذابتر از مرکب پیچیدست لااقل تا الان اینطور بوده، مخصوصا ویژه برنامه نوروز که واقعا روحمو تر و تازه کرد بس که از ته دل خندیدم دوست دارم بدونین که یکی از آرزوهام برای سال 98 اینه که یه جوری که واقعا نمیدونم چجوری بچه های باحال موج اچ پی رو ببینم و اگه حاضر به جذب نیرو بودین باهاتون همکاری کنم.