موج اچ پی - ویژه برنامه نوروز 98 (فصل دوم قسمت سوم)
shenoto.com

موج اچ پی - ویژه برنامه نوروز 98 (فصل دوم قسمت سوم)

3

2,379

9 ماه پیش

توضیحات

سلام سلام عیدتون مبارک باشــــه عید سختی رو تا الان پشت سر گذاشتیم. امیدواریم هرجای ایران که هستید حالتون خوب باشه و کنار خونواده تون اوقات خوشی رو سپری کنید. با وجود همه ی سختیا، امیدواریم که از عیدتون لذت ببرید. موج اچ پی هم خیلی دوست داره که توی این عید کنارتون باشه و سهم هرچقدر کمی توی این شادی شما داشته باشه. امیدواریم قسمت عید مارو گوش بدید و ازش لذت ببرید. زمانبندیها: 00:56 : میزبان 03:52 : علی 11:21 : عمو و پوریا 26:03 : کتابخوانی 33:08 : اشکان 38:54 : وفا و پیمان 45:58 : امیر

برچسب ها:

گویندگان:

الناز ، علی ، عمو آلبوس، پوریا، وفا، اشکان، پیمان، امیر

تاریخ انتشار:

9 ماه پیش

Shenoto Plus

قسمت‌ها

1

موج اچ پی نوروز


2,379
3
00:52:06
shenoto album comment

نظرات

mahsa talebi

8 ماه پیش

mahsa talebi

8 ماه پیش

چقد این قسمت مفرح بود واقعا,خیلی خندیدم و کیف کردم نمیشه تند تند قسمت های جدید بسازید؟چشممون به قسمت پادکست های جدید شنوتو خشک شد!

زهرا محمودآبادی

9 ماه پیش

زهرا محمودآبادی

9 ماه پیش

با سلام و احترام خیلی عجیب است که شرکت کنندگان در برنامه کتاب را نخواندند. به نظرم بهتر است از افرادی در برنامه استفاده کنید که تسلط خوبی بر کتاب و مباحث داشته باشند. از برنامه خوبتان سپاسگزارم.

faeze

9 ماه پیش

faeze

9 ماه پیش

سلام، سلام و سلام... با تاخیر عیدتون مبارک خیلی مختصر میگم که موج اچ پی خیلی برام جذابتر از مرکب پیچیدست لااقل تا الان اینطور بوده، مخصوصا ویژه برنامه نوروز که واقعا روحمو تر و تازه کرد بس که از ته دل خندیدم دوست دارم بدونین که یکی از آرزوهام برای سال 98 اینه که یه جوری که واقعا نمیدونم چجوری بچه های باحال موج اچ پی رو ببینم و اگه حاضر به جذب نیرو بودین باهاتون همکاری کنم.


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.