search
چکش S01 E04 / حذف سانسور از سینمای آمریکا
play_arrow

چکش S01 E04 / حذف سانسور از سینمای آمریکا این آلبوم بهادار می‌باشد

چکش S01 E04 / حذف سانسور از سینمای آمریکا این آلبوم بهادار می‌باشد

3 سال پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow19,128
  • thumb_up 6
  • more_vert

به پادکست "چکش" خوش آمدید. من صنم حقیقی هستم و این پادکست راجع به یکسری اتفاقاتی هست که درعرصه هنر دنیا افتاده. این اتفاقات محدود شده به اون هایی که به شکلی یا به دادگاه کشیده شده، یا قانونگذاری خاصی رو رقم زده، یا سیاسیون رو درگیر کرده. یعنی مسایلی که یک سیستمی رو به هم زده و سیستم جدیدی رو جایگزینش کرده. اتفاقاتی که از نظر من که سال ها در رشته حقوق تحصیل کردم، از نظر حقوقی جذاب بوده و دلم خواسته با شما هم در میان گذاشته بشه. در سه قسمت قبل از شروع سانسور تو سینمای آمریکا و اتفاقاتی که برای فیلمهای سانسور شده افتاده بود صحبت کردم و در قسمت پایانی میرسیم به ماجراهایی که باعث حذف سانسور از سینمای آمریکا شد.

: صنم حقیقی
…

unfold_more

Rzgary

2 سال پیش

پادکستهاتون خیلی شنیدنی و آموزنده هستند. با سپاس فراوان و آرزوی شادی و سلامتیتون ??❤?

2 سال پیش

کارت درسته صنم جان

2 سال پیش

به امید حذف سانسور از همه عرصه های هنری ایران که در دنیا به طرز خنده داری مشهوره از اینم میتونین پادکست درست کنین یا کلا چنین چیزی وجود نداره فقط ماله کشور شیطون و بی تربیت آنریکاست

فراز سجده ای

2 سال پیش

خانم حقیقی سلام. من امروز با پادکست چکش آشنا شدم. بسیار از گوش کردن به آن لدت بردم. بسیار حرفه ای و خوب تهیه شده و موید تسلط شما به موضوعه و برخلاف خیلی از پادکستهای دیگری که قبلا شنیدم از همان اول خوب است.