چرا اسنپ و تپسی به سمینار 400 نفری رقابت های استارت آپی نیامدند؟
play_arrow

چرا اسنپ و تپسی به سمینار 400 نفری رقابت های استارت آپی نیامدند؟ این آلبوم بهادار می‌باشد

چرا اسنپ و تپسی به سمینار 400 نفری رقابت های استارت آپی نیامدند؟ این آلبوم بهادار می‌باشد

3 سال پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow13
  • thumb_up 56
  • more_vert

بارها بعد و زمان برگزاری سمینار رقابت های استارت آپی تاکسی آنلاین از ما سوال شد، اسنپ و تپسی چرا نیامدند؟ علی رقم حضور پرشور مردم ، چرا اینها نیامدند؟ نمی خواستیم بگوییم چرا. ولی دیدیم شاید بیان علت باعث شود، در آینده ای نزدیک شاهد حضور این رقبا در سمینار باشیم. اگر شما می خواهید به سمینارهای آینده رقابت های استارت آپی تشریف بیاورید، کافیست عدد 71 را به شماره 09384405469 ارسال کنید. شرکت در این سمینار کاملا رایگان است.

: تهیه کننده رقابت های استارت آپی - 09123122754
…

unfold_more

mehdi

3 سال پیش

برای هفت دقیقه ویس 95000 هزار تومان....دقسقا این نقطه همون سرگردنه ی معروفه...

3 سال پیش

اسنپ و تپسی یک کپی یا سرقت ایده از شرکت اوبر تاکسی هستند و از نبود رابطه تجاری بین ایران و آمریکا بیشترین بهره را برده اند. اینها به جای ایده پردازی به کپی کاری روی آورده اند و می دانند که اگر در سمینارها حاضر شوند اولین سوالی که می بایست پاسخ دهند این است که "چرا کپی؟". برای پاسخ های نداشته شان به قول گوینده پادکست، خودشان را در حفاظ کسب و کاری مخفی می کنند.

3 سال پیش

استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ با حضورشون در همایش‌ها و سمینارها، به اون رویداد اعتبار و رسمیت می‌بخشند. دلیلی وجود ندارد چنین مجموعه‌هایی اعتبارشون رو که با هزار زحمت و هزینه به دست آوردند خرج هر رویدادی کنند. مطمئن باشید که اگر این رویداد برای آنها ارزشی به‌وجود می‌آورد، حتما حاضر می‌شدند، اما می‌دونم با شرایط فعلی حضور اونها به این دورهمی اعتبار می‌داد. تصمیم عاقلانه‌ای است که هم اسنپ و تپسی و هم استارتاپ‌های معتبر بیمه‌ای و فروشگاهی و... ادامه

رقابت های استارت آپی کسب و کارهای همسو

3 سال پیش

چرا عادی دانلود نمیشه؟

3 سال پیش

http://netamoz.org

3 سال پیش

سینادتون عالی بود ، اسنپ و تپسی ضرر کردن

3 سال پیش

کافی است شما دوست عزیز به قسمت برگزار کنندگان رویداد سایت ایوند مراجعه کنید، نزدیک به 600 دنبال کننده رویداد در جلسه سوم و حضور حدودا 400 الی 500 نفر در هر جلسه نشان دهنده سطح علمی و کیفی جلسات است. بعید می دانم در جلساتی که که مدیران این شرکت ها صحبت می کنند بیش از 30الی 40 نفر شرکت کرده باشند، این را با تجربه شخصی حضور در جلسه کسب و کار آقای منشی پور از تپسی خدمتتان عرض می کنم. حالا اینکه در کوتاه زمانی رسانه های مختلف مکتوب و تصویری به ... ادامه

3 سال پیش

این نشون میده که شما در سطحی نبودید که مدیر استارت آپ بزرگ بخواد در جلسه شما شرکت کنه که کردیت بده به شما!

3 سال پیش

البته برخی استارت آپ های خود شیفته در ایران این شکل هستند و داستان های زندگی شان را نمی گویند، در سایر کشورها اینطور نیست.

  • اسنپ و تپسی نیامدند! اما ماکسیم آمد.

    share thumb_up play_arrow