رادیو جامعه نو 04 - 11 خرداد 97
pause

رادیو جامعه نو 04 - 11 خرداد 97 این آلبوم بهادار می‌باشد

رادیو جامعه نو 04 - 11 خرداد 97 این آلبوم بهادار می‌باشد

3 سال پیش
keyboard_arrow_down

رادیو جامعه نو

رادیو جامعه نو

  • share
  • code
  • play_arrow366
  • thumb_up 0
  • more_vert

یازده روز از خرداد گذشته و ما با چهارمین قسمت از پادکست رادیو جامعه نو در خدمتتون هستیم تمرکز این هفته رادیو، روی موضوعات خارج از کشور هست اما خبرهایی از ایران رو هم براتون گزارش و تحلیل میکنیم که متاسفانه تلخ هستند. اهم اخباری که در این قسمت میشنوید از این قرارند: - تجاوز ناظم مدرسه پسرانه به بیش از 16 دانش آموز دبیرستانی - نحوه آموزش کودکان برای حفاظت از بدنشون -چالش جدید اتحادیه اروپا در برابر تصمیمات ترامپ - روایت شهروند سرپل ذهاب از حال و روز امروزشون - لغو قانون منع سقط جنین در ایرلند - قانون حفظ حریم شخصی در فضای مجازی - خلاصه اخبار دنیای ارتباطات - سخنی با هنرمندان تحریم کننده افطاری رییس جمهور - صحبتهای پوری بنایی در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی با ما همراه باشید

: مریم میری ، محمد ناظمی ، سعید برآبادی ، امیلی امرایی، مرتضی سیمیاری، زهره قلی پور ، صادق زنگنه ، جادی
…

unfold_more

3 سال پیش

درود بر روزنامه نگارانی که حزب و دسته و فرقه باعث نمیشه از گفتن حق دست بکشند

3 سال پیش

پادکست خیلی خوبیه. من ابتدا این پادکست را در اپلیکیشن شنوتو شنیدم اما بخاطر بخش اول آن که مربوط به سخنرانی در مورد آزادی است مجبور شدم از وب سایت شنوتو اون را دانلود کنم . الان در ماشینم حداقل 20 بار شنیدمش. خیلی جذابه . لطفا موسیقی ها را علاوه بر دقت در ماهیت ، از نظر کیفیت صدا هم مورد بررسی دقیقتر قرار بدین. موسیقی آخر کیفیت مناسبی نداره. منتظر شماره های بعدی هستم.

3 سال پیش

تجربه نویی برای روزنامه نگاران ایرانی است. پس از تعطیلی روزنامه خوش سر و شکل جامعه فردا، این سری پادکست که به همت بعضی از نویسندگان آن روزنامه تولید می شود، قابل احترام است.

3 سال پیش

خسته نباشید