«یووری!!! بر رادیو»، قسمت ویژه: Pirates and Ninjas (ONE PIECE X NARUTO SPECIAL)

در حال بارگذاری پخش کننده ...
این کتاب صوتی 19 بار پسندیده شده
در اولین قسمت ویژه:-معرفی انیمه «وان پیس»

- معرفی انیمه «ناروتو»

-"اخبار انیمه" ای

-بررسی دنیای «وانپیس»

- بررسی دنیای «ناروتو»

-مناظره هوکاگه VS پادشاه دزدان دریایی

-دیالوگ های برتر ناروتو

-دیالوگ های برتر وانپیس

- پاسخ مسابقه شماره 9 و پخش اُپنینگ انیمه

- معرفی عوامل پادکست «یووری!!! بر رادیو»: مصاحبه با امیر-سان مدیر گروه بزرگ انیمه ایپادکست «یووری!!! بر رادیو» پنجشنبه ها در شنوتو

برچسب های این کتاب صوتی


نظرات کاربران درباره این کتاب صوتی


کاربر مهمان
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  شروین خان شما که باز داری کار خودتو میکنی
 • شروین علیزاده
  شروین علیزاده :
  برای اونایی که میگن تو مناظره درست معرفی نشد وان پیس یا رسمی بودن اولا عاطفه وقت کم داد بعدش هم قرار بود مناظره باشه نه معرفی که قرار باشه کار رو معرفی کنیم و در ضمن مناظره باید رد و بدل کردن اطلاعات باشه هوکاگه خان متنش آماده بود و تازه عاطفه نزاشت برخورد فیزیکی کنیم . در ضمن وقت نشد بپرسم چرا همه هوکاگه های ناروتو "گور به گور" هستن با یه جوتسو زرتی از تو قبر میان بیرون می جنگن!!!!
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  دست شما درد نکنه که گفتید هر دو قشنگن. هوست مناظره خیلی حرفه ای بود. مهمانانش هم خوب بودن.
  بازم برنامه ویژه بذارید عالی بود.

  محمد
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  سلام
  به نظرم اپیزود عالی بود و واقعا دستتون درد نکنه که جدی گرفتید موضوع رو. متاسفانه کسی که نماینده وان پیس بود بجای تعریف از خوبی های وان پیس و اینکه چرا باید ببینیمش فقط داشت بدی های ناروتو رو می گفت و چرا نباید ببینیمش. همیشه حرف مثبت اثر بهتری داره و حرف منفی اینطوری پشت هم بیشتر غر زدن میشه.
  بهرحال خیلی عالی بود اپیزود و اجراهاتون و موسیقی ها رو خیلی دوست داشتم.
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  سلام. من مُژا هستم. کارتون رو خیلی دوس دارم، امیدوارم با قدرت ادامه بدین. درباره‌ی این قسمت، از بخش مناظره راضی نبودم چون به‌نظرم، با احترام به همه‌ی دوستان، دو نفر عزیزی که مهمون برنامه بودن هم خیلی رسمی بودن و فاز شما رو نداشتن، هم اینکه به خوبی نتونستن جهان نروتو و وان‌پیس رو شرح بدن. حالا می‌گم چرا.
  اجازه بدید این‌طور بگم که به عنوان یک طرفدار سرسخت وان‌پیس و یک بیننده‌ی نروتو، چرا به‌نظرم وان‌پیس انیمه‌ی بهتریه. جوابش در تفاوت رویکرد و نگرش موجود در این دو انیمه، به مسئله‌ای تقریباً مشابه هست. این دو انیمه با وجود شباهت‌هایی که می‌تونن با هم داشته باشن، اما یک تفاوت اساسی دارن که در نروتو می‌شه با داستان ایتاچی نشونش داد.
  به‌طور خلاصه، ایتاچی عامل یک قتل عامه. ایتاچی کسیه که سیاست سرکوب‌گرانه‌ی حکومت حاکم در دهکده‌ی برگ رو اجرا می‌کنه. در واقع ایتاچی بازوی سرکوبگر حکومته که به‌خاطر سوءظن روسای دهکده و جناح راست قدرت در دهکده‌ی برگ، کل قبیله‌ی اوچیها رو قتل عام می‌کنه. در واقع ایتاچی قاتل پدر و مادر خودش و کلی آدم بی‌گناه دیگه‌س. اطاعت ایتاچی از روسای دهکده به شدت کورکورانه‌ست. حالا نگاهی که انیمه‌ی نروتو به این اتفاق داره، کاملاً تاییدگره. یعنی خشونت سیستماتیک حکومت نه‌تنها با احتمال کودتا از سوی اوچیها توجیه می‌شه، بلکه عمل ننگین ایتاچی به‌عنوان یک فداکاری در نظر گرفته می‌شه و ایتاچی در واقع یکی از قهرمانان انیمه‌ی نروتو هست! این رویکرد محافظه‌کارانه رو در داستان آدم‌های ستم‌خورده‌ی دیگه‌ای مثل افراد دهکده‌ی باران و پین هم می‌تونیم ببینیم. در نهایت ایده‌ی نروتو برای داشتن جهانی بهتر، ایده‌ی سرکوبگرانه‌ایه.
  حالا این رو مقایسه کنید با داستان وان‌پیس. در وان‌پیس، جهانی وجود داره که در راس اون دولت جهانیه. دولت جهانی حافظ نظمیه که در اون خاندان اژدهایان آسمانی از نوعی رفاه فراطبقاتی برخوردارند. در واقع همه‌ی آدم‌های جهان وان‌پیس، رعیت‌های این اژدهایان آسمانی هستن که عملاً دولت ازشون محافظت می‌کنه. در این بین، مانکی دی لوفی دشمن قسم خورده‌ی این نظم ظالمانه است. همون‌طور که در انیمه گفته می‌شه، اون‌هایی که توی اسمشون دی دارن، سرنوشتشون در دشمنی با اژدهایان آسمانی پیوند خورده. در کل، تلاش لوفی و گروهش در ماجراجویی‌هاشون نوعی تلاش رهایی‌بخشه، چراکه در نهایت می‌خواد نظم نهادینه‌شده در اون جهان رو بر هم بزنه و زیر و رو کنه. و در وان‌پیس این‌ها بخشی از قهرمان‌های انیمه هستن، نه افراد قاتل و سرکوبگری مثل ایتاچی!
  می‌بخشید که طولانی شد. تازه این‌ها چیزی نبود در برابر دریای وان‌پیس. فقط این رو بگم که تخیل اودا در وان‌پیس یه چیزیه که نروتو به گرد پاش نمی‌رسه. وان‌پیس تا الان بیش از هزار کارکتر مختلف داشته که هیچ کدوم شبیه به هم نیستن و هر کدوم شخصیت یونیکی دارن. همین خودش وسعت ذهن خلاق اودا رو نشون میده. و به‌عنوان یک وان‌پیسی باید بگم کم نه‌تنها نمی‌خوام که وان‌پیس زودتر تموم شه، بلکه ایشالا هیچ‌وقت تموم نشه. :ی
 • اَنگل
  اَنگل :
  با سلام و ممنونم ازینکه انقدر به انیمه اهمیت میدین و دارین فرهنگ سازیش میکنین
  لطفا انیمه Kiseijuu: Sei no Kakurits یا parasyte the maxim {انگل قاعده کلی} رو معرفی کنین
  این انیمه شاهکاره هم خودش هم گرافیکش هم داستانش و هم آهنگاش ولی نمیدونم چرا زیاد مورد توجه قرار نگرفته با اینکه نمره خوبی هم داشته
  بازم ممنون و خسته نباشید
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  درود، ممنون بابت زحماتی که برای درست کردن پادکست انیمه ای میکشین واقعا جاش خالی بود.
  من انیمه وان پیسو ندیدم با تعریفایی که ازش شنیدم میخواستم شروع کنم به دیدنش ولی با این فنی که ازش اوردین توی مناظره یه حالت زدگی نسبت به وان پیس پیدا کردم و نمیخوام ببینمش آخه عوض این که بیاد تو مناظره از خوبیای وان پیس بگه بیش تر داشت انیمه ناروتو رو میکوبید اونم با دلایل مزخرف و الکی و چیزایی که از انیمه ناروتو مسخره میکرد جزوه خوبیا و مزایا انیمه بود یعنی انقدر ایمانش به انیمه وان پیس کمه و چیزی واسه گفتن نداره که داشت ناروتو رو مسخره میکرد که کسی ناروتو رو نبینه، نمیدونم مشکل از انیمه وان پیسه که همچین فنایی داره یا شما وان پیس شناس درستی نیوردین.
  با تشکر
 • pedram
  pedram :
  ناروتو بی نظیره میشه گفت غیر قابل مقایسه است
  اصلا عالیهههههههههههه
  زندگی به معنای واقعیو نشون میده
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  واقعا مرسی دل اوتاکوهارو شد کردین
  به امید کارهای بیشتر
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  عررررررررررر
  وای پاشیدم از خنده
  تیکه فوتبالیستا
  خیلی خوبید
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  تو رو خدا عاطی و سیاوش و یاسی رو سه تایی هوست کنید خیلی باحالن خخخخ
 • کیانا نجف آبادی
  کیانا نجف آبادی :
  عالی بووووود
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  من بیشتر از سیصد قسمت از ناروتو رو دیدم، وبجز داشتن فیلرها، باید بگم داستان و شخصیت پردازی و آهنگهای فوق العاده ای رو داره! ناروتو واقعا دوست داشتنیه!
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  عالی بود... پرچم ناروتو بالاست!!!
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  باید تیتراژ هر دو انیمه رو هم مقایسه میکردید، هر دو تیتراژ های فوق العاده ایی دارن مخصوصا ناروتو
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  هممم به نظرم مناظره رو ناروتو برد
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  سلام
  ببخشید توی انیمه ی ناروتو جز نینجتسو ، تایجتسو و گنجتسو یه دسته ی دیگه ام وجود داره که شما بیان نکردید به اسم سنجتسو
 • Uchiha Ayano
  Uchiha Ayano :
  سلاااام عالی عالی فقط ی مشکل چرا تیتراژارو توی بحثشون نزاشتن ؟ناروتو تیتراژای خییلی قویی داره..... ومنتظر بخش جدیدتونم هستتیییییییییییییییییییییم
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  واو عالی بود
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  جالب بود. منظرم ببینم بخش جدیدتون چیه D:
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  فکر کنم بین این دو ناروتو رو اول ببینم.
  برنامه همیشه پر انرژی و جالبه. ممنون.
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  وای عالی بود دوستان خسته نباشید