از تسخیر تا تدبیر

در حال بارگذاری پخش کننده ...

صادق زیباکلام

این کتاب صوتی 26 بار پسندیده شده
جامعه چگونه می تواند، از حالت تسخیری به حالت تدبیری تحوّل یابد. تا بتواند از یک مدیریت علمی و انتقال قدرت دموکراتیک و آگاهانه برخوردار باشد؟ چرا جامعه هایی نتوانسته اند از حالت زندگی در شرایطی که به آنها تحمیل شده، بیرون آمده جامعه دلخواه خودشان را با اراده و اقدام خود شکل دهند؟ چرا این جامعه ها با روش علمی و برنامه کارشناسی شده، اداره نمی شوند؟

صادق زیبا کلام در مورخ 20 آذر 96 در موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مهرالبرز، در سمیناری با عنوان «از تسخیر تا تدبیر» به سخنرانی پرداخت و به سوالاتی از قبیل تغییر دانشگاه ها و دانشجوها پاسخ می دهد.

برچسب های این کتاب صوتی


نظرات کاربران درباره این کتاب صوتی


کاربر مهمان
 • - -
  - - :
  یه انتقادی که خودم دارم اینه که فایل های صوتی که برای دانلود هستش ، اسم نداره ، شامل حروف انگلیسی و عدد و ... هستش مثلا اینجوری:
  6a_p_2Fadxu92TI_p_3D
  این نوشته بالا نام فایل " چه کسی حریم مرا دزدید؟ " هستش ، چه خوب میشد اسمش " che kasi harim mara dozdid ? " بود که وقتی من این ها رو دانلود میکنم ، مجبور نشم تو دستکتاپ " ری نیم " کنم یا پلی کنم ببینم چی هستش ؟؟؟!
  این موضوع رو حتما پیگیری و اصلاح کنید .
 • - -
  - - :
  دوست عزیز مخترع
  فارتون چیه ؟!
  لینک دانلود هر فایل زیرش هستش ، احتمالا با آیکنش آشنا نیستی
  ثبت نام هم که با یک ایمیل اوکی میشه به همین راحتی ، اپ شنوتو رو که خودم نصب کردم و هر شب موقع خواب چندتا پادکست گوش میدم .
 • - -
  - - :
  چگونه می‌توان دانلود کرد
 • - -
  - - :
  بابا جمع اش ونید با این برنامه تون که اصلا لینک دانلود نداره ادعا تون هم میشه
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  من ثبت نام کردم صدبار تلاش کردم اپ شما رو نصب کردم فوق لیسانس مهندسی دارم ثبت اختراع دارم ده تا مقاله دارم ولی نفهمیدم چجوری میشه از سایت شما دانلود کنم فایل های دکتر رو. نتونستم نتونستم متونستم فوق العاده کلافه ام. هرچی هم به دکتر میگم مستقیم بذار تلگرامت فایده ای نداره
 • - -
  - - :
  عالی