رفتارهایی که خیانت همسر را نشان می دهد
pause

رفتارهایی که خیانت همسر را نشان می دهد این آلبوم بهادار می‌باشد

رفتارهایی که خیانت همسر را نشان می دهد این آلبوم بهادار می‌باشد

4 سال پیش
keyboard_arrow_down
  • share
  • code
  • play_arrow1,741
  • thumb_up 3
  • more_vert

سلام به همه ی شنوندگان این پادکست پادکستی که می خواد به شما نشونه هایی رو بگه متوجه بشید آیا همسرتون به شما خیانت میکنه یا نه؟ با وجود این همه فضای مجازی و چت های مجازی چقدر ممکنه همسر شما به سمت خیانت سوق پیدا کنه؟ چطور میشه همسر خیانتکار رو تشخیص داد؟ آیا دیر آمدن به خونه، جواب تلفن ندادن، بی میلی به حضور در خونه و .... نشونه هایی از خیانت است؟

: الیاس گرجی، فاطمه دولتی
…

unfold_more

nahid salehi

1 سال پیش

من هم خیانت دیدم اما با راهکارهای مشاور تونستم خیلی راحت مقابله کنم ... اقای پرهام پراگومی خیلی کمک کردن تو این زمینه و من واقعا ممنونشون هستم فقط ازشون یه شماره دارم که براتون میزارم شاید کمک کننده باشه 09012080321 به قول دوستی مشکل مون مهم نیست واکنش ما نسبت به اون مشکل مهمه

مرد

2 سال پیش

من یک جوان 35 ساله هستم که سال 96 پس از 6 سال زندگی مشترک متوجه شدم همسرم بهم خیانت می کند، از زمانی که به ایشان شک کردم تا زمانی که همه چیز رو مطمئن شوم تقریبا 2 ماه به طول انجامید. روز 10 اسفند 96 ایشون رو در برج یادمان آزادگان کرج در دفتر مردی تنها گرفتم اما متاسفانه به قدری دلهره و ناراحتی داشتم که اصلا به فکر تماس با پلیس 110 نشدم، و پس از برسی کیف و تلفن همراهش مدارک بسیاری دال بر داشتن روابط نا مشروع با افراد متفاوت را پیدا کردم، دو ا... ادامه

3 سال پیش

هزاران دلیل میتونه در پس این رفتارهای غیر معمول یک مرد یا یه زن وجود داشته باشه که یکی از دلایل ممکنه اون بی عهدی زشت باشه اگه حسن نیت در تولید این برنامه دارید منتظر دلایل دیگر اینجور رفتار زن و شوهر هستیم مثلا شاید ناشی از بیماریشخص یا..، چندجا کار کردن برای تامین هزینه های خانواده، کمک به مادر یا پدر پیر و مریض دور از چشم خانواده و ... اگه هدفتون فقط جمع کردن مخاطب رسانه ای یامشکوک کردن زن و شوهر به همدیگر نبود.؟

3 سال پیش

باسلام.متاسفانه همسرم به من خیانت می کردوبایک خانم که متاهل بوددقیقاهمین کارهایی رومی کردکه شمانوان کردیدولی خیلی موذیانه کارمی کردتااینکه خداخواست اونوهدایت کنه وخودش اشتباهی مکالماتش روضبط کرده بودومن اون حرفهاروشنیدم وکلی بااون زن ...صحبت کردم وهمین طورباشوهرم حرف زدم که چرااین کارروکرده وایشون خواست خودش ومن روتوجیه کنه که توبه من توجه نمی کردی ومن فقط بااون حرف می زدم ولی من بااین حرفهاقانع نشدم وضمن اینکه سعی کردم حرفهاشوبشنوم وبهش بفه... ادامه

3 سال پیش

با این مثلا مطالب علمیتون جز اینکه شک افراد رو بهم زیادتر می کنید کار دیگری نمی کنید.

3 سال پیش

سلام یه کم علمی حرف بزنید واینقدر با حرفهای کوچه بازاری بیشتر دامن نزنید

3 سال پیش

بروید محبت رابه یکدیگر نشان دهید عشق وفداکاری وگذشت ایا مسائل شما پایه های خانواده را ویران نمی سازد

3 سال پیش

لطفا اول بگید این دوتا گوینده خودشون با هم محرم هستند که اینطور خودمونی و تو تو باهم صحبت میکنند؟ الان این دونفر دارند به کی خیانت میکنند!؟ آیا خودشون همسر دارند؟

3 سال پیش

ایکاش از کسی که زخم خیانت روح و روانشو جریحه‌دار کرده سوال میکردید،مهلکترین ضربه ایی که مرد تو زندگی باهاش مواجهه میشه خیانته،دروغ،حسادت،نداشتن اعتماد بنفس و عزت نفس،حقارتهاوتبعیضی که توسط خانواده خصوصا در نوجوانی افراد اعمال میگردد،خودشیفتگی و.....مهمترین دلایلی است که زن یا مرد را بسمت خیانت کردن سوق میدهد. متاسفانه یکبار یعنی تا پایان عمر،ته بدشانسی که همسرتان یک «سایکوپت»باشد،خیانت قطعیست.

3 سال پیش

یه سری رفتارها رو لیست می‌کنید و افراد رو بی خود و بی‌جهت به همدیگه مظنون می‌کنین. بعدم یه جوری حرفتون رو می‌زنید که حرف دو پهلو باشه و نشه بعدا متهمتون کرد به به هم زدن زندگی‌ها. به جای این روش‌های کشف خیانت که هیچ مبنای علمی و درستی نداره بهتره راهکارهایی برای ایجاد محبت و علاقه بین زوجین بزارین. بیخود زندگی مردم رو با حرف‌های صدتا یه غاز به هم نریزید و تخم بی‌اعتمادی و شک رو تو زندگی‌ها نکارید.