فرق ثواب تلاوت قرآن کاغذی با قرآن نرم افزاری

در حال بارگذاری پخش کننده ...

سلطان احمدی دات آی آر

این کتاب صوتی 1 بار پسندیده شده
مصحف الکترونیکی یا مصحف کاغذی؟

اکثر علما خصوصا آیت الله بهجت توصیه می نمودند که برای رفع مشکلات و دفع بلاها همیشه یک قرآن جیبی همراه خود داشته باشید و با آن انس هم بگیرید و آن را تلاوت کنید.

اکنون با پیشرفت تکنولوژی مصحف کاغذی به مصحف الکترونیکی و موبایلی تبدیل شده است. حال آیا همراه داشتن یک قرآن الکترونیکی در گوشی همراه همان حکم قرآن کاغذی جیبی را دارد؟ ثواب تلاوت کدام یک بیشتر است؟در این فایل صوتی حاج فردوسی مولف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان پاسخ این پرسشم را بیان فرمودند که می توانید آن را بشنوید.

برچسب های این کتاب صوتی


نظرات کاربران درباره این کتاب صوتی


کاربر مهمان
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  با آقای مددی موافقم. به خصوص که اگر این سوالات به این شکل یا هر شکل دیگه با تمام جامعه به اشتراک گذاشته بشه تا همه بهش دسترسی داشته باشند. شنوتو مدرنترین ابزاری است که بدون حاشیه در حال جهاد در نهضت محتوای فارسی است. همان چیزی که مقام معظم رهبری خیلی در موردش دغدغه داشتند. شنوتو ازت ممنونیم که این فضا را برای جامعه در حال توسعه ایران ایجاد کردی.
 • امیر حسین مددی
  امیر حسین مددی :
  خوب هر کسی سوالاتی دارد. اتفاقا برای رسیدن به جامعه پیشرو لازمه که تمام سوالات در تمام سطوح پرسیده بشه و بهش پاسخ داده بشه.
 • سلطان احمدی دات آی آر
  سلطان احمدی دات آی آر :
  پول مملکت!!!!
  کاربر عزیز این سایت شخصی است و با هزینه شخصی اداره می شود و به فرض بین شاگرد و استاد پرسشی مطرح می شود جهت استفاده عموم منتشر شده است.
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  متاسفم که پول مملکت خرج این سوالات مسخره میشه