شنوتو

7 شوخی زشت آقایان با خانم ها !

با صدای روح الله طالبی

انتشار 4 سال پیش

گروه پادکست‌های سلامت و سبک زندگی

43754 بازدید

9 پسندیده شده

رایگان

شنوتو

7 شوخی زشت آقایان با خانم ها !

با صدای روح الله طالبی

انتشار 4 سال پیش

گروه پادکست‌های سلامت و سبک زندگی

9 پسندیده شده

شنوتو

7 شوخی زشت آقایان با خانم ها !

با صدای روح الله طالبی

انتشار 4 سال پیش

گروه پادکست‌های سلامت و سبک زندگی

9 پسندیده شده

شنوتو

7 شوخی زشت آقایان با خانم ها !

با صدای روح الله طالبی

انتشار 4 سال پیش

گروه پادکست‌های سلامت و سبک زندگی

9 پسندیده شده

توضیحات

 
بسیاری از آقایان و مخصوصا پسرهای جوانی که ازدواج می کنند ، هنوز در فضای مجردی به سر می برند و نمی دانند جلوی همسرشان چه باید
بگویند و چه نگویند . در این فایل صوتی قصد داریم 7 شوخی خیلی زشت آقایان با خانم ها را برایتان بیان کنیم که در ظاهر خیلی عادی به نظر می رسند اما معمولا تاثیر مخرب زیادی بر روی خانم ها می گذارند..
قبل از اینکه به خواندن این متن خلاصه و یا شنیدن فایل صوتی آن اقدام کنید باید اعتراف کنیم که به عنوان یک مرد متاسفانه کم از این شوخی ها نداشته ایم ! این شوخی ها شاید عادی به نظر برسد و چندان هم مشکلی در زندگی ایجاد نکند ، ولی فکر نکنید زن و شوهری که با هم مشکل پیدا می کنند ، یک اتفاق خیلی بزرگ بین شان افتاده یا فیزیکی با هم درگیر شدند !
بعضی از موضوعات بسیار ریز در زندگی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنیم ، رابطه ما با همسرمان را به تدریج خراب می کنند ، پس بیایید با هم این رفتارها را بخوانیم و کنار بگذاریم ! در ادامه چند نمونه از این شوخی ها را بیان می کنیم.


* شوخی های تهدیدی :
طلاق : مثلا همسر شما می گوید "اگه یکماه آشپزی نکنم چیکار می کنی؟" بدترین جواب این است :"خب طلاقت میدم!" بعد هم غش غش میخندیدو در پاسخ ناراحتی همسرتان می گویید :"بابا شوخی کردم" همسر شما هم ناراحت می شود و شما او را "بی جنبه" خطاب می کنید و یک شوخی ساده می شود بهانه ای برای جنجال !
خب حالا فرضا اگر خیلی مرد خوبی باشید از دل همسرتان هر طور شده در می آورید ، اما یک اتفاق خیلی بد افتاده ، همسر شما نگران و مضطرب می شود، به فکر می رود ، ناراحت می شود ، در رابطه زناشویی اش کمی سرد می شود و ... البته منظورم این نیست که با یک شوخی کوچک همه چیز خراب می شود ، منظور این است که وقتی از این شوخی ها کردید کم کم عادت تان می شود و به تدریج تیشه به ریشه رابطه تان می زنید.

*شوخی های حاوی فحش:
باز هم این یک نوع دیگر از خوشمزگی های به جا مانده از دوران مجردی است ! البته منظورمان از فحش ، حرفی است که توهین تلقی شود ، باز هم تاکید می کنیم که ممکن است این الفاظ در بین دوستان ما نشانه محبت باشد - که البته همان هم غلط است - ولی هرگز در ارتباط با همسرتان از این شوخی ها استفاده نکنید ، چیزی که جدیدا در شبکه هایی مثل فیس بوک زیاد مشاهده شده است - با عذرخواهی از همه دوستان- واژه "کثافت" است که مثلا با تغییر شکل "کصافط" می نویسند و بسیار زشت و بی ادبانه است ، و متاسفانه آقایان در رابطه های پیامکی با همسرشان از آن استفاده می کنند یا لفظش را به زبان می آورند ، این هم نمونه ای دیگر از شوخی های خراب کننده رابطه است که نباید مرتکب شوید.

یا مثلا واژه های دیگر ، بعضی واژه ها را هم مجبورم بگویم که خیلی خانم ها از آن شاکی هستند که آقایان در رابطه با آنها به شوخی به کار می برند مثل "لامصب" "بدبخت" "بیچاره" و ...
پس خیلی مواظب این واژه ها باشید ، همسر شما ممکن است چیزی نگوید و یا عادت کرده باشد ، ولی باور کنید شروع با این واژه های ساده زندگی خیلی ها را به مرز طلاق کشانده است. خواهش می کنیم از این الفاظ استفاده نکنید.


در فایل صوتی ارائه شده در این صفحه 5 شوخی زشت دیگه را هم معرفی کردیم. اگر مایل بودید می توانید به فایل صوتی آن گوش دهید و حتی با عضویت در وب سایت شنوتو آن را به صورت رایگان دانلود نموده و در شبکه ارتباطی دوستانتان به اشتراک بگذارید. 


تگ‌های مرتبط

تبلیغات

آلبوم

ردیف عنوان مدت زمان قیمت
1 بدون عنوان 09:33 رایگان پخش

نظرات

Katherine Nova Alexandra

هیچ کدوم از این شوخی ها زشت نبودن.خانم ها جدیدا خیلی بی ظرفیت شدن.

کاربر مهمان

اینا که چیزی نیست؛ آقایون شوخی ها بدتری با خانما میکنند!!! سعی کنیم تو شوخی هامون به طرفمون توهین نکنیم. ولی اکثر شوخی این شده که باید حتما شخصیتش طرف مقابل رو مورد هدفقرار بدهیم.

کاربر مهمان

مدتی هست که بازنشسته شدم حقوقم کافیه علاقه ای ندارم جای دیگه کار کنم ولی تا حرف میزنم میگم بازنشسته شدم زنم میگه پس من کی باید بازنشسته بشم از کار خونه چقدر کار کنم منم بازنشستگی میخوام بچه که بودم صبح میرفتم مدرسه مادرم داشت خونه جارو میکرد غذاش روی چراغ علاادین بود تو حیاط یه عالمه لباس ریخته بود لب حوض که بشوره ظهر که از مدرسه برمیگشتم ناهار که میخوردیم تازه میرفت لب حوض لباس های شسته رو آب بکشه بعد شستن و پهن کردن میامد گرد گیری و بقچه کردن لباسا تا شب الان یه ماشین لباسشوئیه تو خونه یه جاروی برقی یه ماشین ظرفشوئی زحمتش اینه که لباسو بریزی تو ماشین کلیدشو بزنی بیشتر وقتا زنم میگم عزیزم (که اونم هر وقتی کار داره عزیز میشم) اون لباسا رو بنداز ماشین یا میگه وای امشب مهمون داریم اصلن حالشو ندارم عزیزم یه جارو بزن خونه رو در هفته سه وعده غذای بیرون میخوریم سه وعده سوسیس و همبرگر سه وعده تخم مرغ و نیم رو سه وعده شم اجباری باید رژیم بگیریم وقتی بگم چرا غذا نداریم میگه خسته شدم اینقدر پخت و پز کردم (همبرگر و سوسیس سرخ کردن یعنی پخت و پز) عمدن نپختم یه ذره لاغر شی چیه شکم در آوردی روز بروزم گنده تر میشه رفیقم با زنش میاد مهمونی با ما سه تا میشیم 5 نفر آخر شب میگه پاشو بیا کمک کن ظرفا رو بچین تو ظرفشوئی چقدر کار کنم من آخه مگه من چه گناهی کردم همش بشورم و بسابم بعضی وقتا میریم خونه باباش مادر زنم میگه خوب شد اومدی حدود سی نفر ناهار اینجان میشینه میپزه سالاد درست میکنه سفره پهن میکنه سفره جم میکنه اطاق جارو میکنه ظرفای سی نفر رو تنهائی میشوره میره حموم و توالت و اشپزخونه رو میشوره و برق میاندازه تمام خونه جارو میکنه لباساشونو میریزه ماشین نصفشو با دست میشوره میگه ماشین خرابشون میکنه آخر شب تو ماشین تا خونه غر میزنه که یه حیاط مونده بود و پارکینگ دو ساعت دیگه تحمل میکردی اونا رو هم میشستم تموم میشد فردا شنبه و یکشنبه و دو شنبه رو نفسش بالا نمیاد و کمرش درد میکنه و سرش داره میترکه از بس بوی وایتکس خورده سه شنبه عصری از جا بلند میشه و تا 24 میگه ای ای ای وای وای وای کمرم کمرم خیلی درد میکنه اگه چیزی نگی و بخندی سرحال میشه ولی اگه بخوای حرف بزنی ای ای و وای وای ادامه داره تا وقتی بگی غلط کردم بابا اگه حرفی زدم چشم دیگه خفه خون پاشو یه چیزی بپز مردیم اینقدر غذای بیرونو خوردیم میگه هان حالا قدر منو دونستی

کاربر مهمان

یک سوال: چرا مثلا خانم اصلا باید به شوهرش بگه "اگر من یک ماه آشپزی نکنم، چیکار می کنی؟" البته من جواب میدم "خب خودم آشپزی می کنم" و شما مطمئن باشید برای حداقل 2هفته تا یک ماه آینده واقعا باید خودم فکری به حال آشپزی کنم. ببینید درسته که آقایون باید ادبیات زندگی مشترک را رعایت کنند، ولی آیا واقعا خانمها در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارند؟ آیا خانمها در زندگی مشترک هیچ نقشی ندارند؟ متاسفانه یا خوشبختانه شرع اسلام نفقه زن را بر عهده شوهر گذاشته است که قانون کشور شدیداً به آن توجه نشان می دهد. در این خصوص فرقی نمی کند که زن ثروتمند باشد یا فقیر، در هر حال "مرد باید نان دربیاورد، که زن بخورد. آن هم در برابر چیزی که..." بگذریم. در عوض همین شریعت اسلام، ریاست بر خانواده را بر عهده مرد گذاشته است. ولی انصافا کلاه خودتان را قاضی کنید: "در زندگی امروزی ایرانی، واقعاً مرد چقدر در زندگی مشترک حرمت و ارزش دارد؟" بله به اندازه پول موجود در حساب بانکی اش و میزانی که برای زنش خرج می کند. زندگی مشترک جاده دو طرفه است: هم مرد مسئولیت دارد، هم زن مسئولیت دارد. خوب است کمی هم زنان درباره مسئولیت شان در زندگی مشترک یاد بگیرند و متعهد به عمل باشند.

کاربر مهمان

خیلی خوب بود. یه نوع شوخی ازاردهنده دیگه آقایون هم در این تیپ موارده که مثلا میخوای کارگر بیاری میگن خوشگل و جوون باشه ها!

کاربر مهمان

امکان داره در مورد کارهایی که خانمها انجام میدن و باعث رنجش مردان میشه مطلب بزارید. مثل خریدهای وقت و بیوقت, خنده های الکی و مسخره, ارتباط با دوستان دوران مجردی خانمها که آقایون معمولا خوششون نمیاد, مدام رفت و آمد کردن با خانواده خانم, تنبلی و بی مسولیتی عروسهای جدید, گفتن جمله زشت و بی ادبانه : حالا که منو گرفتی باید خرجمو بدی! که منظور خرج علافی و ولخرجیهای بیمورد است. و از این مورد حرفها و حرکات تا دلتون بخواد خانمهای جدید دارند . انصاف رو رعایت کنید و در این مورد هم مطلب بگزارید.

کاربر مهمان

نکته بسیار مهمی بود حداقل زیانی که این مورد دارد اینست که احترام بین طرفین رو ازبین میبره و بی احترامی کردن عادی میشه

کاربر مهمان

بابا من اصلا نصف این شوخیارو بلد نبودم..یاد گرفتم تازه

کاربر مهمان

جالبه . هیچ کس نمیگه چرا یک خانم باید به خودش اجازه بده بپرسه " اگر یک ماه آشپزی نکنم چیکار می کنی ؟ " . خوب جواب اون سوال هم همین میشه دیگه

کاربر مهمان

کسانی که واژه های توهین آمیز را شوخی میدانند جواب بدهند آیا براستی ادب را چه میدانند یا اساسا واژه ادب را تا حالا شنیده اند؟ اصلا ادب داشتن کاربردش کجاست؟ شاید استدلال کنند که میدانیم باید ادب داشت ولی جلو خانم نه. خوب خوش انصاف ادب را خرج کسان دیگر میکنی اما خرج عزیزترین شخصی که همسرت هست نمیکنی؟ اگر مسلمانی و پیرو پیامبری ایشان میفرمایند قریب به مضمون: زن گل است . با گل چگونه باید رفتار کرد؟ حالا هی دم از ظرفیت و استانه تحمل بزن

کاربر مهمان

دختری که با یه شوخی ساده همه چیزش به هم بریزه نشون میده هنوز آمادگی لازم برای تشکیل خانواده رو نداره و حالا حالاها باید عروسکشو تو بغلش بگیره و شبا با لالایی مامان جون به خواب بره.چطور آقایون زیر بار مهریه های میلیاردی باید برن ولی به زنها تحمل یه شوخی ساده رو ندارن!به نظر من که موارد ذکر شده خودشون مشکل ساز هستن نه راه حل!

کاربر مهمان

بقیه موارد رو هم همین جا میگفتی بهتر بود

کاربر مهمان

از نظرات بنظر میاد اقایون به این موارد مهم نمیدوننن و خانم ها اهمیت میدن. جالبه اقایون محترم چرا طوری ابراز محبت کنیم که طرف مقابل نمیپسنده. واقعا چ محبت کردنیهه

کاربر مهمان

زندگی ماشینی و مدرن آستانه تحمل انسان ها را پایین آورده . به گفته بزرگان هر آنچه برای خودت نمیپسندی برای دیگران هم مپسند . متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباه بعضی ها این است که وقتی میخواهند به طرف مقابل ثابت کنند که با او صمیمی هستند شوخی های زشت میکنند . حتی کسانی هم که با آن ها صمیمی هستند وقتی این الفاظ رکیک را میشنوند ناراحت میشوند ولی وقتی به روی خود نمی آورند و یا از ناچاری پوزخندی الکی میزنند طرف پیش خودش فکر میکنه لابد خوشش اومده که پوزخند زده . این خنده ی تلخ تر از گریه که میگن یکی از مصادیقش همین جاست . ولی خب جنس مونث چون حساس تر است دیرتر فراموش میکند و تا مدت ها ذهنش درگیر میشود که مثلا آیا طرف منظوری داشت یا بی منظور گفت . به خصوص اگر تو جمع باشه . اینگونه افراد هنر ابراز احساسات به شیوه ی صحیح را نمی دانند و بلد نیستند . در صورتیکه صمیمیت را با یک نگاه محبت آمیز و یک تله پاتی ضعیف میتوان به جنس مونث فهماند . چون زن ها در تله پاتی گیرنده های قوی ای هستند . متاسفانه اکثر افراد از قدرت انتقال معانی و منظور ها با ذهن غافل هستند . مثلا کسی که در دلش از شما متنفر است و در ظاهر با شما مودب است و کلی هم چاپلوسی میکند فقط سره خود را کلاه گذاشته چون ما واقعیت را همان لحظه میفهمیم . چون ما مخلوق قدرت خدا هستیم و دارای قدرت های الهی . همه ی ما . نه فقط انسان های ویژه . البته انسان های ویژه از موهبت های بیشتر و خارق العاده تری برخوردارند . ولی باید این حقیقت را بپذیریم که اکثر افراد از نیات قلبی واقعی ما آگاهی دارند و ما با بد زبانی فقط دل ها را میشکنیم . هیچ وقت و هیچ کس از بی احترامی لذت نمیبرد . حالا یکی بیشتر ناراحت میشه یکی کمتر .

کاربر مهمان

بسه بابا کم الکی اختلاف بین زوجین هست شمام زیادترش میکنی؟؟!! ربات ک نیسیتم باید شوخی کنیم. بجای اینکه آستانه تحمل ببرین بالااا ....؟؟!!

کاربر مهمان

مزخرف بود

کاربر مهمان

من به دوس دخترم گفتم دوستت دارم کصافط، واسه همیشه ترکم کرد. اعصاب مصاب نداشت.

کاربر مهمان

جالب نیست

کاربر مهمان

کاش همه آقایون اینها رو می دونستن و عمل می کردن. ممنون از شما

کاربر مهمان

حیف حجم ترافیک نیست - از همان دو مورد اول معلومه که بقیه مقاله هم چرت هست

کاربر مهمان

سلام نه مایل نیستیم ممنون

احسان مرتضوی

از زحمات شما سپاسگزارم

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران در وب سایت منتشر خواهد شد.