پنجشنبه و تولید پادکستهای مشترک همفکر

مطابق روال قبلی روز پنجشنبه ، ششم اسفند ماه سال 1394 برای ضبط پادکستهای حوزه کارآفرینی و مدیریت میزبان مدیران چند استارتاپ موفق ایرانی بودیم . حمید رضا احمدی و هادی فرنود عزیز سعی کردند با صحبت کردن در مورد تجربه این دوستان و چالشهایی که در راه رسیدن موفقیت دارند ، تجربه این عزیزان را به گوش کلیه شنوندگان و علاقمندان به چنین حوزه هایی برسانند. اولین میهمانان ما محمد رضا ازلی و حامد جعفری از تک راسا بودند . تک راسا یک رسانه انگلیسی زبان در مورد کارآفرینی و استارتاپهای ایرانی است که 8 ماه پیش فعالیت خودش را آغاز کرد. رسانه ای جای خالی اون در فضای کسب و کارهای نوپا به شدت احساس می شد . شنوتو امیدوار است که تلاش این دوستان منتج به گسترش نفوذ کارآفرینان ایرانی در فضای وب در دنیا بشود .

میهمان بعدی ما ، آقای امیر حسین فقیهی از استارتاپ لحظه نگار بود. لحظه نگار مجموعه نرم افزارهایی است که به کاربران این امکان را میده که اتفاقات اطرافشون را به صورت زنده در دو بستر صوت و تصویر به مخاطبانشون عرضه کنند.

محمد رشیدی از استارتاپ فرانش میهمان دیگری بود که تجربیاتش را با تمام شنوندگان شنوتو و همفکر به اشتراک گذاشت. فرانش این روز ها یکی از بستری اصلی یادگیری و آموزش آنلاین است.

وحید تقی زاده از استارتاپ کاموا میهمان بعدی ما بودند. وحید مدیر فنی کاموا هست و اینروزها در کنار هادی فرنود حسابی در حال توسعه کاموا هستند.

فرهاد فاطمی از استارتاپ ابرآروان هم در روز پنجشنبه به ما پیوست تا تجربه خودش را در مورد فضای ابری و CDN ها با بقیه به اشتراک بگذاره . تیم ابرآروان همگی عضو بنیاد ملی نخبگان و مدال آورهای المپیادهای ملی و جهانی هستند. شاید از این جهت با تمام استارتاپهای ایرانی متفاوت باشند.

میهمان بعدی ما محمد رضا خانی ، موسس استارتاپ جاب اینجا بود. محمد رضا به کمک تیمش توانست در مدت زمان کوتاهی این پروژه را به یک وب سایت جدی در عرصه استخدام آنلاین تبدیل کند.


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی