پرشنونده ترین پادکست های شنوتو در مهرماه

دوستان و همراهان شنوتو سلام

با ادامه مسیر حرکتی شنوتو و رشد روزافزون تعداد پادکستها و همچنین کاربران شنوتو ، بعضا دیده می شود که برخی از پادکستها بخاطر فعالیت برنامه ساز آنها در شبکه های اجتماعی به دفعات زیادی شنیده می شوند . البته توجه داشته باشید که در اینجا منظور از شنیدن ، تعداد دفعاتی است که آن پادکست یا مجموعه صوتی به طور کامل شنیده شده است. به هر حال در اینجا 10 پادکستی که در مهر ماه بیشترین دفعات شنیده شدن را داشتند لیست می کنیم تا اگر شما تا حالا آنها را نشنیده اید ، این فرصت را داشته باشید تا آنها بشنوید.

شاید برایتان این سوال ایجاد شود که تفاوت این پادکستها با آنچه که برترین پادکستهای ماه در صفحه اول نمایش داده می شود چیست؟ همانطور که در سطرهای بالاتر هم توضیح دادیم این لیست شامل پادکستهایی هست که بیشترین میزان شنیدن 100 درصد فایل را داشتند و این یعنی برای شنونده شنیدن تمام موضوع جذاب بوده ، اما در برترینهای ماه ، بجز شنیدن ، پارامترهایی مانند لایک کردن یک پادکست ، ثبت کامنت برای یک پادکست و دانلود هم ملاک انتخاب هستند و به هر کدام وزن دهی خاصی داده شده است.

به امید خدا سعی می کنیم از ماه آینده پرشنونده ترین پادکستهای شنوتو را در غالب خبرنامه و همچنین پستهای وبلاگ شنوتو بهتون معرفی کنیم.

 

 توضیح صادق زیباکلام درباره فایل ویدیویی منتشر شده درباره محرم

 

فراموشی رستگاری جدید است

 

داستان زندگی کوروش کبیر

 

ایمنی و مقررات خودروهای کاروان

 

مصاحبه تلفنی چیست و چگونه انجام می شود؟

 

پاسخ صادق زیباکلام به نقد روزنامه اعتماد درباره فصل آخر کتاب «تولد اسراییل»

 

بررسی خودروی لیفان820

 

خوردارِ نیک_ قسمت اول

 

موضوع شماره 1 :این بار آبروریزی در لباس کاروان پارا المپیک

 


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی